Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Ana Sayfa / Medikal Firmalar / Tuna Medikal

Tuna Medikal

Tuna Medikal, Huzeyfe ve Hatice Durmaz tarafından cerrahi çözümler sunmak amacıyla 09 Mart 2000 tarihinde Gaziantep’te kurulmuştur.

Firma, Gaziantep başta olmak üzere, Güney Doğu Anadolu bölgesinde Adıyaman, Kahramanmaraş, Kilis, Malatya, Şanlıurfa il ve ilçelerinde tıbbi laboratuvar cihazları ve malzemeleri satışı olarak faaliyet göstermektedir. Firma köklü geçmişinden gelen deneyim ile sağlık sektöründe kalite ve güvenin simgesi olmuştur. Şirket başarısının temeli, yaratıcılığı hedefleyen bilgi ve becerileri ile çalışanları ve Huzeyfe Durmaz tarafından atılmıştır.

Ayrıca firma, faaliyetlerini Sağlık Bakanlığı’nın “Yetkili Tıbbi Cihaz Satıcısı” ünvanı ile yürütmektedir. Tam zamanlı olarak çalışan satış ve tanıtım elamanlarının yanı sıra uygunluk sertifikasyonlarına sahip klinik destek elamanları ile faaliyetlerini sürdürmektedir. Özellikle ISO 9001:2008 kalite belgesiyle faaliyet gösteren Tuna Medikal, Türkiye’deki tüm sağlık sunucularına direkt veya bayiler aracılığıyla ulaşabilmektedir. Dolayısıyla mevcut yapısını sürekli güncellemesi ile pazarın değişim talebine hızlı yanıt verebilmektedir.

Firma, ulusal ve uluslararası bilimsel çalışmaları fuar ve kongreler sonrasında sürekli takibi ile gerçekleştirmektedir. Böylelikle, kendini yenileyerek, sektörün nabzını tutabilmekte ve partnerleri ile etkili saha çalışmalarını yapmaktadır. Talepler doğrultusunda yenilikleri bünyesine aktarmaya çalışan Tuna, hizmette dürüstlük ve sürekliliği ile kamu menfaatlerini korumaktadır.

Tuna Medikal

Misyon ve Vizyonu

Şirket, medikal sektörünün dinamiklerini en iyi şekilde analiz ederek bölgesindeki faaliyetlerini sürdürmektedir. Bununla beraber güvenilir kurum kimliğini koruyan, uzun vadeli, koşulsuz, hasta ve müşteri memnuniyetini esas almaktadır. Firma, genellikle profesyonellik ve kaliteden ödün vermeyen bir anlayışla uygun ticari koşullar altında çalışmalarını yürütmektedir. Böylece tüm paydaşlarıyla sektöre kattığı değeri sürekli ve belirgin bir biçimde arttırmayı kendine misyon edinmiştir.

Kalite, güven, insan sağlığı, saygınlık ve tam müşteri memnuniyeti prensiplerinden taviz vermeyen Tuna Medikal; ulusal ve uluslararası alanda müşterilerine dünya standartlarında çağın gereklilikleri doğrultusunda hizmet vermektedir. Önce hizmet kalitesini çeşitlendirip, geliştirerek kadroyla markasını pazarda aranır firma konumuna getirmeyi kendine vizyon edinmiştir.

İletişim
Adres:
Binevler Mah. 81046 nolu Cadde No: 35 PK: 27070 Şahinbey / Gaziantep
Telefon: 0 342 360 98 50
Faks: 0 342 360 98 55
E-Posta: tunamedical@tunamedical.com.tr
Web: www.tunamedical.com.tr
Ulaşım

Hakkında hipokratist

Ayrıca Kontrol Et

Medbar Tıbbi Malzemeler

Medbar Tıbbi Malzemeler

Medbar Tıbbi Malzemeler, Ümit Ömer Baran tarafından tek kullanımlık sarf malzemeler üretmek amacıyla 2006  yılında …

Bir cevap yazın