Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Ana Sayfa / Ağız ve Diş Sağlığı Merkezleri / Tacirler Eğitim Vakfı Sultanbeyli Ağız ve Diş Sağlığı Eğitim Araştırma Hastanesi

Tacirler Eğitim Vakfı Sultanbeyli Ağız ve Diş Sağlığı Eğitim Araştırma Hastanesi

Tacirler Eğitim Vakfı Sultanbeyli Ağız ve Diş Sağlığı Eğitim Araştırma Hastanesi; ağız ve diş sağlığı hizmeti vermek amacıyla Sultanbeyli Derviş Ali Hesna Ceylan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi adı ile 16 Aralık 2013 tarihinde 20 diş ünitiyle Sultanbeyli’de hizmet vermeye başlamıştır.

Derviş Ali Hesna Ceylan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi; özellikle 1225m² alanda ağız ve diş sağlığı hizmeti olarak değişime açık ve sürekli olarak gelişmektedir. Aynı zamanda, insan sağlığında ağız ve diş sağlığının öneminin bilincinde olan Merkez; ağız ve diş sağlığı alanında Sultanbeyli ve çevresinde en iyiyi hedeflemektedir.

Tacirler Eğitim Vakfı Sultanbeyli Ağız ve Diş Sağlığı EAH; genel klinikler, protez, engelli kliniği, röntgen, protez laboratuvarı, hasta iletişim birimi, merkezi sterilizasyon ünitesi ve evde sağlık hizmetleri birimleri ile hizmet vermektedir. Ayrıca, teknolojik gelişmelere ve sağlık alanındaki yenilikler konusunda personeli ile hizmet içi eğitimlerle sürekli bilgilendirilmektedir. Böylece, mevcut tıbbi cihazları, güler yüzlü personeli ile modern ve hijyenik koşullarda hastalarına hizmet sunmaktadır.

Etik kuralları dışına çıkmadan hasta – çalışan güvenliği ve memnuniyetini ön plana çıkaran Sultanbeyli ADS EAH; hasta ve çalışanların ihtiyaçları ile taleplerini kısa sürede, eksiksiz şekilde karşılayarak ağız ve diş sağlığı alanında etkin, verimli ve kaliteli hizmet vermeyi kendine misyon edinmiştir.

Ağız ve Diş Sağlığı Hizmeti sunumunda randevu, poliklinik hizmetleri, kayıt işlemleri, tedavi hizmetleri ve çalışanları ile bütünleşmiş olan Tacirler Sultanbeyli ADSEAH; hasta memnuniyetini ön plana tutarak ağız ve diş sağlığı hizmetlerinde nitelik ve nicelik açısından zirveye ulaşma yolunda lider bir kuruluş olmayı kendine vizyon edinmiştir.

Hastaların güvenirliğini arttırma, hasta haklarına saygılı, etik anlayışı çerçevesinde çalışan Tacirler Vakfı Sultanbeyli ADS EAH; takım ruhu oluşturarak, sürekli eğitim ve gelişim gösteren eksiksiz hizmet verme, güler yüzlü hizmet vermektedir. Dolayısıyla, hasta memnuniyetini arttırmayı değerleri olarak belirlemiştir.

Tacirler Eğitim Vakfı Sultanbeyli Ağız ve Diş Sağlığı Eğitim Araştırma Hastanesi

Tacirler Sultanbeyli Ağız ve Diş Sağlığı Eğitim Araştırma Hastanesi

Bölüm ve Birimleri

Tıbbi Birimleri.Diş Hekimleri.

A L O 1 8 2.MHRS.Evde Bakım Hizmetleri

Tacirler Eğitim Vakfı Sultanbeyli Ağız ve Diş Sağlığı Eğitim Araştırma Hastanesi Randevu

Tacirler Eğitim Vakfı Ağız ve Diş Sağlığı Eğitim Araştırma Hastanesi RANDEVU alabilmek için 182 numaralı telefonu arayabilir veya MHRS www.hastanerandevu.com adlı web adresinden bağlanmak için TIKLAYINIZ.

İletişim

Adres: Mehmet Akif Mah. Cami Cad. veya Kuran Kursu Cad. No: 4 PK: 34920 Sultanbeyli / İstanbul

Telefon: 0 216 592 41 11 – 4110

Web: sultanbeyliadeah.saglik.gov.tr

 

Toplu Taşıma Ulaşım

İETT Hattı 

  • 131C, 132M, 132P, 132Z, 14KS

Minibüs / Dolmuş Hattı

  • BL-401, C-86

Hakkında hipokratist

Ayrıca Kontrol Et

Denizli Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi

Denizli Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi

Denizli Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi; Sağlık Bakanlığı onayı ile 40 ünitlik Ağız ve Diş …

Bir cevap yazın