Ana Sayfa / Medikal Firmalar / Rönesans Medikal

Rönesans Medikal

Rönesans Medikal; Kaşif Alp Seval tarafından beyin cerrahisi ile ortopedi ve travmatoloji kliniklerine hizmet vermek amacıyla 2008 yılında İstanbul’da kurulmuştur.

Rönesans, satış ekibi ve tüm personeli ile en iyi hizmeti anlayışı; ürünlerinin eksiksiz ve problemsiz hizmetini müşterilerine temel prensip olarak edinmiştir. Firma, medikal sektörde hizmet sunarak sürekli olarak yüksek müşteri memnuniyeti sağlamayı ve Türkiye medikal pazarının ihtiyaçlarını karşılayan distribütör bir şirket olarak hizmet vermektedir.

Rönesans, Beyin Cerrahisi, Ortopedi ve Travmatoloji kliniklerinde hizmet vererek, hedeflerine ulaşmak için; yenilikçi teknolojileri takip ederek, ürün çeşitliliğini sağlayıp, cerrah odaklı projeler üzerinde çalışarak Ar-Ge oluşturmuştur. Cerrahlar ve hastaları için müşterilerine yüksek kalitede yenilikçi teknolojilerle mükemmel hizmet sunmak, önde gelen üretici firmaların yenilikçi tıbbi çözümleri ile işbirliği içinde güvenli ve kaliteli bir şekilde en iyi hizmeti almalarını sağlamaktadır. Firma, NuVasive Inc.’in; başta Ankara, İstanbul, İzmir ve Adana olmak üzere Türkiye‘nin çeşitli illerinde ürünlerini temsil etmektedir.

Ronesans, sunduğu hizmet ile Türkiye’de tıp alanında teknik ve bilimsel olarak, cerrahların ve bayilerin ihtiyaç duyduğu her türlü desteği ile hizmet ve yenilikçi ürünler sunmaktadır.

Rönesans Medikal Ürünleri
  • Nuvasive
  • XLIF
İletişim

Adres: Göztepe Mah. Göksu Evleri Sitesi Orkide Sk. A51-B 34810 Anadoluhisarı, Beykoz / İstanbul

Telefon: 0 216 331 31 390 216 331 45 31

Faks : 0 216 331 36 86

E-Posta: info@ronesansmedikal.com

Web: www.ronesansmedikal.com

Hakkında hipokratist

Ayrıca Kontrol Et

Dateks Teknik Sistemleri

Dateks Teknik Sistemleri

Dateks Teknik Sistemleri, İlaç ve Tıbbi Cihaz alanında hizmet vermek amacıyla 29 Aralık 1987 yılında …