Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Ana Sayfa / Medikal Firmalar / Pakten Sağlık Ürünleri

Pakten Sağlık Ürünleri

Pakten Sağlık Ürünleri; medikal, kozmetik ve temizlik sektöründe hizmet vermek amacıyla 2000 yılında Gaziantep’te faaliyetlerine başlamıştır.

Pakten, Gaziantep 2. Organize Sanayi Bölgesinde araştırma ve fizibilite çalışmaları sonrasında, kendi bünyesinde kurmuş olduğu; AR&GE ve kalite kontrol departmanı ile devamlı ürün geliştirerek tüketici memnuniyeti sağlamaktadır. Bununla birlikte Pakten, Önlem ve Joyful marka bebek bezi ürünleri ile kısa sürede hedef kitlesine ulaştırmıştır.

Pakten, tüketici bu memnuniyetini; 2003 yılında tüketici kalite ödülü ve buna ek olarak 2004 yılında tüketici teşekkür ödülü alarak ödüllendirmiştir. Pakten A.Ş.; müşteri ihtiyacı doğrultusunda hareket ederek; Joyful ıslak havlu ve Önlem ıslak havlu üretiminin yanı sıra yatırımlarına devam etmiştir. Pakten, 2012 yılında aldığı kararla medikal, kozmetik ve temizlik sektöründe de piyasaya giriş yapmıştır.

Pakten Sağlık Ürünleri

Pakten A.Ş., portföyünde bulunan Önlem, Joyful, Holder ve Curelex markalarıyla Bebek Bezi, Hasta Bezi ve Islak Havlu üretimi yapmaktadır. Üretmiş olduğu ürünlerinin % 70’ni yurt dışına ihraç eden Pakten Sağlık Ürünleri; 32 ülkeye ihracat yaparak markalarını bir çok ülkede tanıtma fırsatı bulmasının yanında ülke ekonomisine de destek vermektedir.

Güneydoğu bölgesinin yükselen değerlerinde olan başarısının sırrı olarak markalaşmayı ilke edinen Pakten A.Ş.; müşteri memnuniyetini sürekli kılarak, teknolojiyi yakından takip eden insana yatırım yapan güvenilir ve saygın olmayı amaç edinmiştiqr. Aynı zamanda Pakten A.Ş., uygulamış olduğu kalite politikasıyla bölgesinde örnek teşkil etmektedir.

Özel Markalı Ürünler

Özel markalı ürünler sektörünün önemli ve güvenilir tedarikçilerinden biri olan Pakten; sektör tecrübesi ve sıkı kontrol süreçleriyle müşterilerinin markalarına değer katacak bir anlayışı tüm süreçlerinde uygulamaktadır. Ayrıca müşteri odaklı çalışma anlayışıyla müşterilerinin pazar ihtiyaçları doğrultusunda yenilikçi ve etkili çözümler üreten Pakten; özellikle müşterilerine, yüksek hizmet kalitesi ile özel ürün geliştirme ve grafik tasarım desteği vermektedir. Türkiye’de ve dünyada birçok firma için fason ve ek olarak özel üretim gerçekleştiren Pakten; tüm süreçlerini toplam kalite yönetimi anlayışıyla sürdürmeye devam etmektedir. Özellikle tesislerinde ileri teknoloji makineleri ve kalite yönetim sistemleriyle müşterilerine hizmet veren Pakten; fason ve ek olarak özel markalı ürünleri ile dünya genelinde kabul edilen GMP ISO 22716, ISO 27001, TSE IQNET, TSE ISO 9001-2015 kalite belgelerine sahiptir.

Markaları

İletişim

Adres: 2.Organize Sanayi Bölgesi 83221 Nolu Cadde No: 9 Başpınar, Şehitkamil / Gaziantep

Telefon: 0 342 337 45 50

Faks: 0 342 337 45 55

E-Posta: iletisim@pakten.com

Web: www.pakten.com.tr

Ulaşım

Hakkında hipokratist

Ayrıca Kontrol Et

Sakarya Şifa Medikal

Sakarya Şifa Medikal

Sakarya Şifa Medikal, medikal sektörde IV kateter ve çoklu kanal satış faaliyetleri göstermek amacıyla 1994 …

Bir cevap yazın