Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Ana Sayfa / Tıp Kongreleri / Nöronütrisyon Sempozyumu

Nöronütrisyon Sempozyumu

Nöronütrisyon Sempozyumu; Türk Nöroloji Derneği Nöronütrisyon Çalışma Grubu tarafından 2019 yılından itibaren her yıl düzenlenmektedir.

Sempozyumda, özellikle nöroloji hastalarının, hastalıklarından dolayı özellik arz eden bir hasta grubu olması sebebiyle; ihtiyaç duydukları yaşamı sürdürebilmeleri için gerekli olan besin maddelerini dışarıdan sağlamaları ve kullanmaları faaliyeti olan nutrisyonel desteğin öneminin sağlanması, nöroloji servisleri, inme üniteleri, nöroloji yoğun bakım üniteleri ve bununla birlikte nöroloji polikliniklerinde hastaların nutrisyonel durumları değerlendirilmesi ile ihtiyaç duydukları çözümler tartışmaktadır.

Sempozumun resmi dili Türkçe olması ve bunun yanında kurumlara verilmek üzere talep edilmesi durumunda davet yazıları, düzenleme kurulu aracılığı ile katılımcılara gönderilmektedir. Ayrıca Sempozyum Türk Tabipleri Birliği tarafından Sürekli Tıp Eğitimi – STE olarak kredilendirilmiştir. Bununla birlikte sempozyum süresince ilaç endüstrisi, medikal firmalar ve tıbbi yayınevlerinin oluşturduğu sergi alanları katılımcılar için kurulmaktadır.

3. Nöronütrisyon Sempozyumu

Nöronütrisyon sempozyumunun üçüncüsü 27 – 28 Mart 2021 tarihlerinde internet ortamında online olarak gerçekleştirilecektir. Ayrıca bilimsel etkinliklerden biri olan 2021 yılı sempozyumu; Türkiye’de ve dünyada COVİD-19 Pandemisi nedeniyle yüz yüze interaktif bir sempozyum gerçekleşmeyecektir. Ne yazık ki pandemi koşulları gereği online olarak gerçekleşecek olan 2021 sempozyumunda; konusunda uzman konuşmacılar ve bununla birlikte günlük pratiğe katkıda bulunacak en son güncel uygulamalar hakkında bilgileri aktarılacaktır. Her tür soru, interaktif olarak tartışma bölümlerinde yanıt bulması ve bununla birlikte nöronütrisyon alanına ilgi duyan tüm nöroloji uzmanlarının 3. Nöronütrisyon Sempozyumuna özellikle katkı sağlaması beklenmektedir.

Bilimsel Program

Kayıt Bilgileri

 

2. Nöronütrisyon Sempozyumu

2. Nöronütrisyon Sempozyumunu 07 Mart 2020 tarihinde Doubletree By Hilton İzmir Airport‘da düzenlenmiştir.

 

İletişim

Türk Nöroloji Derneği

Adres: Kızılırmak Mah. 1446 Cad. No: 12 / 7 Çukurambar / Ankara

Telefon: 0 312 435 59 92

Faks: 0 312 431 60 90

E-Posta: info@noroloji.org.tr

Web: www.noroloji.org.tr

Organizasyon Sekreteryası

Flap Tour

Adres: Podgoritsa Cad. No: 1 PK: 06610 Birlik, Çankaya / Ankara

Telefon: 0 312 454 00 00

Faks: 0 312 454 00 01

E-Posta: noronutrisyon@flaptour.com.tr

Web: onlinenoronutrisyonsempozyumu.org

Hakkında hipokratist

Ayrıca Kontrol Et

Ulusal Endoüroloji Kongresi

Ulusal Endoüroloji Kongresi

Ulusal Endoüroloji Kongresi; Endoüroloji Derneği tarafından 1994 yılından itibaren iki yılda bir gerçekleştirilmektedir. Endoüroloji alanında …

Bir cevap yazın