Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Necm Kimya

Necm Kimya, dezenfektan ve antiseptik ürünlerin üretimini yapmak amacıyla 14 Ocak 2005 tarihinde Sultanbeyli, İstanbul’da kurulmuştur.

Necm Kimya, özellikle kuruluşundan itibaren yenilikçi ve kaliteli ürünü müşterilerine sunmayı ilke edinmiştir. Türkiye’nin en gelişmiş kimya ve mikrobiyoloji laboratuvarlarına sahip üreticisi olan Necm Kimya; ayrıca tescilli BIORAD markası ile mikroorganizmalarla savaşta insanlığın hizmetindedir.

Firma, aynı zamanda üretim ve ürün kalitesi ile ilgili GMP, CE 93/42 EEC, Suudi Gıda ve İlaç Kurumu SFDA, ABD Sağlık Bakanlığı FDA onayı ve Çevre Koruma Ajansı EPA belgesi, Almanya Federal İş Güvenliği ve Sağlığı Enstitüsü BAuA veISO 13485 Tıbbi Cihazlar Kalite Yönetim Sistemi, ISO 9001 kalite yönetim sistemine bağlı olarak T.C. Sağlık Bakanlığı Biyosidal Ruhsat belgelerinin yer aldığı ürün portföyü ile hizmet vermektedir.

Necm Kimya gelişmiş teknolojik cihazlar ile donatılmış Enstrümantal Analiz‘de HPLC, GC/GCMSMS, Spektrofotometre, Kimya, Mikrobiyoloji‘de bakterisid-fungusid-sporisid-mikobakterisid ve AR-GE Laboratuvarları ile diğer uluslararası kalite standartları doğrultusunda ürün sunmaktadır.

Firma, BIORAD markalı ürünleri Türkiye başta olmak üzere Almanya, Avusturya, Belçika, Fransa, Hollanda, İsviçre, İtalya ve Avrupa’nın bir çok ülkesinin yanı sıra ABD, Ortadoğu ve Türki Cumhuriyetlerin bir çoğunda kullanılmaktadır. Bununla birlikte BIORAD markası ile ürettiği dezenfektan ve antiseptik ürünleri uluslararası geçerli bağımsız laboratuvar klinik raporlarına sahiptir.

Türkiye’de ve/veya uluslararası pazarda müşterileri, tüketicileri, çalışanları ve toplum ve topluluklar için aklın ve bilimin ışığında çevreye ve kültürel değerlere duyarlı olan NecmKimya; kaliteli işler üreten ve değer yaratan bir şirket olma vizyonu ile sağlıklı yaşam için hijyen sağlama misyonunu üstlenmiştir.

Necm Kimya hammadde, depolama, üretim, sevkiyat koşulları, stabilite testleri ve satış sonrasında talepleri titizlikle değerlendirmektedir.

Necm Kimya

Ürünleri

Ürünleri

  • Antiseptik Mendiller
  • Antiseptik Spreyler
  • El ve Cilt Antiseptikleri
  • Hemodiyaliz Cihaz Dezenfektanlari ve Temizleyiciler
  • Tibbi Alet ve Endoskop Dezenfektanları
  • Tıbbi Alet ve Endoskop Temizleyicileri
  • Yer ve Yüzey Dezenfektanları
  • Şömine Yakıtları
  • Diğer Ürünleri

Necm Kimya Avantaj ve Fırsatlar İçin TIKLAYIN
İletişim
Adres:
Telefon: +90 216 669 06 66
E-Posta: info@necmkimya.com.tr
Web: necmkimya.com.tr/

Ulaşım

Hakkında hipokratist

Ayrıca Kontrol Et

Medbar Tıbbi Malzemeler

Medbar Tıbbi Malzemeler

Medbar Tıbbi Malzemeler, Ümit Ömer Baran tarafından tek kullanımlık sarf malzemeler üretmek amacıyla 2006  yılında …

Bir cevap yazın