Ana Sayfa / Medikal Firmalar / Marmara Norm Medikal

Marmara Norm Medikal

Marmara Norm Medikal; sağlık endüstrisinde yeni teknolojiler ile üretilen ürünleri sağlık profesyonellerine sunmak amacıyla 3 Kasım 2017 tarihinde Sarıyer, İstanbul’da kurulmuştur.

Problem çözme odaklı yaklaşımı, ahlaki değerlere ve kalite standartlarına olan bağlılığı ile faailyetlerine devam eden Marmara Norm Medikal; ulusal ve uluslararası çalıştığı alanlarda örnek alınan, iletişimde olduğu işletmelere değer kazandırma düşüncesiyle kurulmuştur.

Marmara Norm Medikal

Bunlara ek olarak, medikal sektörün dinamiklerini en iyi şekilde analiz eden Marmara Norm; güvenilir kurum kimliğini koruyan, uzun vadeli, koşulsuz, hasta ve müşteri memnuniyetini esas almaktadır. Profesyonellik ve kaliteden ödün vermeyen bir anlayışta olan Marmara Norm; en uygun ticari koşullar altında tüm paydaşlarına ve sektöre kattığı değeri sürekli ve belirgin bir biçimde arttırmayı kendine misyon edinmiştir.

Özellikle kalite, güven, insan sağlığı, saygınlık ve tam müşteri memnuniyeti prensiplerinden taviz vermeyen Marmara Norm; böylece ulusal ve uluslararası alanda yerli, yabancı müşterilerine, dünya standartlarında, çağın gereklilikleri doğrultusunda hizmet vermektedir. Hizmet kalitesini çeşitlendirerek ve geliştiren Marmara Norm; dinamik kadro ile yapacağı profesyonel yatırımlarla pazarda aranır bir firma konumuna getirmeyi kendine vizyon edinmiştir.

Etik kurallar çerçevesinde, iş ortaklarına ve sağlık profesyonellerine kaliteli, yenilikçi teknolojiler ile tanıştıran Marmara Norm; dolayısıyla üstün kaliteli ürünler sağlayarak sağlık bakım kalitesinin geliştirilmesine katkıda bulunmaktadır. Bununla birlikte, enfeksiyon kontrolü ve çalışan güvenliğini sağlayacak çözüm önerileri üreten Firma; sürekli gelişim ile hizmet kalitesini arttırarak, güncel bilimsel bilgiler ile sağlık profesyonelleri için çözüm ortağı olmaktadır. İş alanı ile ilgili yasal gerekliliklere saygılı olan Firma; çalışanlarının farklı yeteneklerini, insiyatiflerini ve liderlik yeteneklerini geliştirmeyi değerleri olarak belirlemiştir.

Aynı zamanda, insan sağlığı temel politikası olan Marmara Norm; müşteri memnuniyetini üst seviyede tutarak, müşteri ilişkilerinde verilen sözlerin önemini kavrayıp daima buna göre hareket etmektedir. Ayrıca hizmeti kendisine ilke edinerek sektördeki rakipleri arasında hizmet kalitesinden ödün vermeyen Firma; hatasız, ekonomik ve güvenilir bir hizmet sunmayı ilke edinmiştir.

İletişim

Adres: Ferahevler Mah. Şahin Sok. No: 31/1 PK: 34457 Sarıyer / İstanbul

Telefon: 0 530 287 43 61

E-Posta: info@marmaranorm.com

Web: www.marmaranorm.com

Marmara Norm Medikal

Marmara Norm Medikal

Ulaşım

Hakkında hipokratist

Ayrıca Kontrol Et

Dateks Teknik Sistemleri

Dateks Teknik Sistemleri

Dateks Teknik Sistemleri, İlaç ve Tıbbi Cihaz alanında hizmet vermek amacıyla 29 Aralık 1987 yılında …

Bir yanıt yazın