Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Ana Sayfa / Hastaneler / Kayseri Şehir Hastanesi

Kayseri Şehir Hastanesi

Kayseri Şehir Hastanesi, Kamu Özel İşbirliği modeliyle 5 Mayıs 2018 tarihinde Kocasinan ilçesi, Kayseri’de hizmet vermeye başlamıştır.

Kayseri Şehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi; özellikle Public-Private PartnershipPPP adı verilen Kamu Özel İşbirliği modeliyle yapılmıştır. YDA Group tarafından yatırımcı ve buna ek olarak yapımcı firma konumunda inşa edilen hastane; toplamda 5.115 yatak kapasiteye ulaşabilecek 4 ayrı hastaneden oluşmaktadır.

Şehir Hastanesi, 466.379 m² kapalı, 281.480 m² açık, toplamda 747.859 m² alan üzerine kurulu olup; 500 yataklı Genel Hastane, 273 yataklı Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi, 200 yataklı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi, 100 yataklı Yüksek Güvenlikli Adli Psikiyatri Hastanesi, 120 yataklı Psikiyatri Hastanesi ve 414 yataklı Kalp Damar Hastanesi ile toplamda 1.607 yatakla hizmet vermektedir.

Hastanede 413 Poliklinik Odası, Erişkin, Çocuk, Yeni Doğan, Yanık Yoğun Bakım, KVC Yoğun Bakım olmak üzere toplamda 253 Yoğun Bakım Ünitesi ve 43 Ameliyat Masası bulunmaktadır. Hastane bünyesinde 10 adet Erişkin ve 10 adet Pediatrik olmak üzere 20 yataklı Kemik İliği Tranplantasyon Merkezi bulunmaktadır. Hastane kampüsü içinde 3200 araçlık kapalı, 200 araçlık açık otoparkın yanı sıra helikopter pisti bulunmaktadır.

Kayseri Şehir Hastanesi özellikle modern ve ferah yapısıyla; tek ve çift kişilik hijyenik geniş odalarında, sosyal alanları ile hastalarına yüksek standartlarda hizmet sunmaktadır. Aynı zamanda çalışan ve hasta güvenliğini ön planda tutulduğu ileri teknolojik uygulamalar, akıllı sistemler ve yeni teknolojilerin kullanıldığı cihazlarla donatılan Hastane; ayrıca spor merkezi, kütüphane, konferans salonları, kafe ve restoranları, çocuk oyun alanları, kapalı havuz gibi ticari ve sosyal alanları ile çalışanlarına iş hayatında sosyal hayatın konforunu sağlamaktadır.

Misyon, Vizyon ve Değerleri

Modern tıbbın imkanlar ile sağlık hizmetine eşit şekilde ulaşabildiği, insan odaklı hizmet anlayışı olan Hastane; ahlaki değerleri yaşatan profesyonel ekipleriyle, çağdaş ve fiziki şartlarda sağlık hizmeti sunmayı kendine misyon edinmiştir.

Modern teknoloji ile donatılmış, her insanın hakkı olan sağlık hizmetini, tam teşekküllü Eğitim Araştırma Hastanesinde; insani gereksinimlere cevap verecek şekilde, üretken bir ekip anlayışı ile hizmet sunmayı kendine vizyon edinmiştir.

Hasta ve çalışan güvenliğini ön planda tutarak, hasta – çalışan hakları ile memnuniyetini gözeten Kayseri Şehir; bilimsel, yenilikçi, ekip ruhu ile şeffaf işleyişiyle tüm uygulamalarında etik değerler doğrultusunda hizmet vermektedir.

Hastaneleri.Klinikleri.Doktorları.Özellikli Hizmetleri.Sağlık Rehberi

Kayseri Şehir Hastanesi

Kayseri Şehir Hastanesi Randevu

Kayseri Şehir Hastanesi‘nden RANDEVU alabilmek için 182 numaralı telefonu arayabilir, aynı zamanda randevuyu MHRS www.hastanerandevu.com adlı web adresinden bağlanmak için TIKLAYINIZ.

A L O 182.Online Randevu.T E L E F O N.Laboratuvar Sonuçları

İletişim

Adres: Şeker Mah. Muhsin Yazıcıoğlu Bulvarı No: 77 PK: 38080 Kocasinan / Kayseri

Telefon: 0 352 315 77 000102

Faks: 0 352 315 79 86

E-Posta: kayserisehir@saglik.gov.tr

KEP: kayserisehirhastanesi@hs01.kep.tr

Web: kayserisehir.saglik.gov.tr

Ulaşım

Kayseri Ulaşım Belediye Otobüs Hattı

  • 285, 286, 640, 641, 643, 644, 646

Hakkında hipokratist

Ayrıca Kontrol Et

Mimar Sinan Devlet Hastanesi

Mimar Sinan Devlet Hastanesi

Mimar Sinan Devlet Hastanesi, 01 Haziran 2018 tarihinde Büyükçekmece, İstanbul’da hizmet vermeye başlamıştır. Büyükçekmece ve …

Bir cevap yazın