Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Ana Sayfa / Tıp Kongreleri / Karadeniz Jinekoloji ve Obstetrik Kongresi

Karadeniz Jinekoloji ve Obstetrik Kongresi

Karadeniz Jinekoloji ve Obstetrik Kongresi; Karadeniz Kadın Sağlığı Derneği tarafından Karadeniz Bölgesinde bilimsel toplantılar düzenlemek amacıyla, ilk kez 2018 yılında Samsun’da gerçekleşmiştir.

Türkiye genelinde İnfertilite, Onkoloji ve Perinatoloji alanında önde gelen hocaların içinde olduğu Karadeniz Jinekoloji ve Obstetrik Kongresi; özellikle karadeniz bölgesinde çalışan asistan, kadın doğum alanında uzman ve yardımcı personeller ilgi göstermektedir. Ayrıca bölgedeki doktor, hemşire ve asistanların faydalanabileceği konuları seçerek faydalı bir ortam oluşturan Kongre; Obstetri, Jinekoloji, Onkoloji ve Perinatoloji alanlarında yapılan sunumların yer aldığı oturumlar ile katılımcılara fayda sağlamaktadır. Aynı zamanda Kongre, Karadeniz’e yakın komşu ülkelerde kadın doğum alanında uzmanların katılımı ile Karadeniz Bölgesindeki ilişkileri ve bilimsel paylaşımların merkezi olacağı bir formata getirilmesi hedeflenmektedir.

Bilimsel anlamda yeniliklerin olduğu ve canlı cerrahilerinde gerçekleştirildiği Kongre; Karadeniz Bölgesinden 14 üniversitenin yanı sıra Üreme Sağlığı ve İnfertilite DerneğiTSRM, Türk Alman Jinekoloji Eğitim Araştırma ve Hizmet VakfıTAJEV, Türk Jinekoloji ve Obstetrik DerneğiTJOD, Minimal İnvaziv Jinekoloji DerneğiMİJİD ve Minimal İnvaziv Jinekolojik Onkoloji DerneğiMİJOD destek vermektedir. Özellikle alanında birbirinden değerli konuşmacılar ve sektör paydaşları ile iyi şartlarda kuracakları ortamları sağlayan Kongre; bilimin ve bilginin paylaşılarak değer kazanılması amaçlanmaktadır.

Kongrenin resmi dili Türkçe olup, katılım için kurumlara verilmek üzere talep edilecek kongre davet yazıları Kongre Sekreterliği aracılığı ile verilmektedir. Kongre Sekretaryası kayıtlı tüm katılımcıların tüm sorularını e-mail yoluyla cevaplamaktadır. Bunlara ek olarak, katılımcılar kongrenin son gününde kayıt masalarından sertifikalarını alabilmektedir. KJOK Kongresi, Türk Tabipler Birliği STE Kredilendirme Kurulu tarafından kredilendirilmiştir.

Karadeniz Jinekoloji ve Obstetrik Kongresi

5.Karadeniz Jinekoloji ve Obstetrik Kongresi

Karadeniz Kadın Sağlığı Derneği’nin beşincisini düzenlediği Kongre, 09-12 Haziran 2022 tarihleri arasında Sheraton Grand Samsun Otel‘de gerçekleşecektir.

Bilimsel Program.Kayıt & Konaklama.Kurslar.İletişim

Diğer Karadeniz Jinekoloji ve Obstetrik Kongreleri

Diğer Karadeniz Jinekoloji ve Obstetrik Kongreleri

Karadeniz Kadın Sağlığı Derneği

İletişim

Adres: İncesu Yalı Mah. 6298 Sokak No: 33 Atakum / Samsun

Telefon: 0 505 334 40 82

E-Posta: info@kksder.org

Web: kksder.org

Hakkında hipokratist

Ayrıca Kontrol Et

Çukurova Pediatri Kongresi

Çukurova Pediatri Kongresi

Çukurova Pediatri Kongresi; Çukurova Pediatri Derneği‘nin düzenlediği, Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi ve Ç.Ü. Çocuk Sağlığı …

Bir cevap yazın