Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Ana Sayfa / Tıbbi Vakıf ve Dernekler / Jinekolojik Cerrahi Derneği

Jinekolojik Cerrahi Derneği

Jinekolojik Cerrahi DerneğiJCD, jinekolojik cerrahi alanında bilimsel ve teknolojik gelişmeleri izlemek, uygulamak ve katkı sağlamak amacıyla 13 Nisan 2022 tarihinde Çankaya, Ankara’da kurulmuştur.

JCD, genel jinekolojik cerrahi, jinekolojik onkoloji cerrahisi, üreme tıbbı ve infertiliteye yönelik cerrahi, pelvik taban cerrahisi ve ürojinekoloji, kozmetik ve rekonstrüktif jinekolojik cerrahi başta olmak üzere jinekolojik cerrahinin tüm alt disiplinleri ile ilgili bu alanlarda çalışan donanımlı ve üst düzey cerrahi becerilere ve tecrübeye sahip hekimlerin yetişmesi ve bilgi alışverişi gibi konularda kolaylıklar sağlamak amacıyla bilimsel aktiviteler düzenlemektedir.

Jinekolojik Cerrahi Derneği çalıştığı alanlardaki gelişmeleri takip etmek, bunları öğrenmek ve mesleki pratiğe dahil ederek hastalara en iyi tedavi seçeneklerini sunmayı hedeflemektedir. Ayrıca dernek tıp biliminin gelişimine katkı sağlamak için akademik gayreti kesintisiz sürdürmektedir. Dernek bilgi ve tecrübeyi paylaşma, gelişme ve geliştirme, öğrenme ve öğretme, görme ve gösterme gibi kavramları ortak değerleri olarak belirlemiştir.

Jinekolojik Cerrahi Derneği

İletişim

E-Posta: info@jinekolojikcerrahidernegi.org

Web: jinekolojikcerrahidernegi.org

Hakkında hipokratist

Ayrıca Kontrol Et

Onkolojik Klinik Araştırmalar Derneği

Onkolojik Klinik Araştırmalar Derneği

Onkolojik Klinik Araştırmalar Derneği – ONKAD, Türkiye’nin onkoloji alanında ilerlemesini sağlamak amacı ile 2018 yılında …