Ana Sayfa / Tıp Kongreleri / İmmüno-Romatoloji Sempozyumu

İmmüno-Romatoloji Sempozyumu

İmmüno-Romatoloji Sempozyumu, Türkiye Romatoloji Derneği tarafından ilk kez 09-12 Şubat 2023 tarihleri arasında Antalya’da gerçekleştirilecektir.

İmmüno-Romatoloji Sempozyumu; immün sistemin temel çalışma prensipleri ve kronik inflamatuvar hastalıkların immünopatogenezlerinin daha iyi anlaşılabilmesi amacıyla bilimsel tartışma ortamı oluşturulması hedeflenmektedir. Sempozyumda Türkiye’deki farklı eğitim ve araştırma kurumlarında çalışan akademisyenlerin katılımı ile temel immünoloji bilgilerinin güncellenmesinin yanı sıra hastalık immünpatogenezler ve diğer yeni bilgiler aktarılmaktadır. Ayrıca immün sistem hakkındaki yeni bulguların tartışıldığı, yeni araştırma projelerinin geliştirilmesi ve inflamatuvar hastalıkların tedavilerindeki son gelişmelerin tartışılmaktadır. Aynı zamanda İmmüno-Romatoloji Sempozyumunda romatoloji uzmanları, klinik ve temel immünoloji, dermatoloji, göz, gastroenteroloji, fizik tedavi, nefroloji, kardiyoloji ve göğüs hastalıkları uzmanlarının katılımı ile inflamasyon ve inflamatuvar hastalıkların farklı yönleri tartışılmaktadır.

İmmüno-Romatoloji Sempozyumu

İmmüno-Romatoloji 2024

İmmüno-Romatoloji Sempozyumu 2024, Türkiye Romatoloji Derneği tarafından immün sistemin temel çalışma prensiplerinin kavranması ve inflamatuvar hastalıkların daha iyi anlaşılması amacıyla 15-18 Şubat 2024 tarihleri arasında Xanadu Resort Hotel, Antalya’da gerçekleştirilecektir.

Diğer İmmüno-Romatoloji Sempozyumları

Diğer İmmüno-Romatoloji Sempozyumları

Sempozyum Adı Düzenleyen  Ana Konusu & Teması Tarih Yer
İMMÜNO-ROMATOLOJİ SEMPOZYUMU 2024
Türkiye Romatoloji Derneği İmmün Sistemin Temel Çalışma Prensiplerinin Kavranması ve İnflamatuvar Hastalıkların İmmunopatogenezlerinin Anlaşılması – Diğer Konular 15-18 Şubat 2024 Xanadu Resort Hotel, Antalya
İMMÜNO-ROMATOLOJİ SEMPOZYUMU 2023
Türkiye Romatoloji Derneği Romatizmal Hastalıkların İmmünolojisi ve Yeni Tedavi Hedefleri – Diğer Konular 09-12 Şubat 2023 Gloria Verde Resort, Antalya

Türkiye Romatoloji Derneği

Adres: Kore Şehitleri Cad. Onurgil İş Merkezi No: 35/6 Esentepe – Şişli, İstanbul

E-Posta: romatolojidernegi@gmail.com

Web: www.romatoloji.org

Hakkında hipokratist

Ayrıca Kontrol Et

Uluslararası Sağlık Bilimleri ve Yaşam Kongresi

Uluslararası Sağlık Bilimleri ve Yaşam Kongresi

Uluslararası Sağlık Bilimleri ve Yaşam Kongresi – IHSLC; Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi tarafından sağlık …

Bir yanıt yazın