Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Ana Sayfa / Medikal Firmalar / Gökay Medikal

Gökay Medikal

Gökay Medikal ve Teknik Sistemler; medikal sektörde hizmet vermek amacıyla 1992 yılında İstanbul‘da kurulmuştur.

Gökay Medikal, medikal sektörde ulaştığı konum ile Türkiye’nin önde gelen medikal firmalarından biri olup; distribütörlüğünü yaptığı firmaların ileri teknolojisi ile sağlık alanında bir çok yenilik sağlamıştır. Firma, kuruluş amacı doğrultusunda; yurtdışından tıbbi malzeme ithal etmesi ve bunun yanında yurtiçinde tanıtımı ve pazarlamasını yapmaktır. Özellikle anestezi, yoğun bakım, acil ve ortopedi alanlarında hizmet vermekte olan şirket; ayrıca ithalat yaptığı farklı firmalar bulunmaktadır.

Genellikle hizmet verdiği alanlarda en iyisi olmak için müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutan Gökay Medikal; yaşam kalitesinin yükselmesi ve buna ek olarak ilgili alanlardaki yeni teknolojinin kullanılmasını ve takip edilmesini sağlayan, durmaksızın yola devam eden bir anlayışla kendine her geçen gün yeni değerler ekleyen, kaliteli ürün ve hizmet anlayışı ile hareket edip sahip olduğu ortaklıkları geliştirmek için her geçen gün çalışan bir şirket olmayı hedeflemektedir.

Gökay Medikal

Gökay Medikal, müşteri memnuniyeti başta olmak üzere; sürekli gelişme, kalite, ekip çalışması, sosyal sorumluluk, profesyonel yönetim anlayışı, teknolojik gelişmelere uygunluğu ve buna ek olarak paylaşımı esas alan bir anlayışla sektöründe lider bir kuruluş olmayı kendine vizyon edinmiştir.

Gökay Medikal, özellikle insan sağlığını korumayı amaçlayan ve tedavi sağlayan uluslararası standartlardaki ürünleri pazara sunmaktadır. Ayrıca, sürekli ve dengeli bir şekilde büyümek, müşterileri memnuniyetini ve sağlık sektöründen beklentilerini karşılarken çevreye ve topluma saygı göstermektedir. Aynı zamanda, donanımlı ve eğitimli kadrosuyla ileri teknolojiye sahip ürünlerini tüm sağlık kurumlarına mükemmel hizmet kalitesiyle sunmayı kendine misyon edinmiştir.

Ürünleri

VBM Ürünleri

  • Hava Yolu Yönetimi
  • Anestezi ve Yoğun Bakım Aksesuarları
  • Turnikeler
  • Diğer VBM Ürünleri

PALMEDIC Ürünleri

UESCOPE Ürünleri

  • Video Stile
  • TDC Serisi – Disposable
  • VLC serisi – Reusable
İletişim

Adres: İstoç 18. Ada No: 99/101 PK: 34217 Mahmutbey, Bağcılar / İstanbul

Telefon: 0 212 659 43 444849

Mobil: 0 530 500 30 15

Faks: 0 212 659 43 37

E-Posta: info@gokaymedikal.com.tr

Web: www.gokaymedikal.com.tr

Gökay Medikal Ulaşım

Hakkında hipokratist

Ayrıca Kontrol Et

Sakarya Şifa Medikal

Sakarya Şifa Medikal

Sakarya Şifa Medikal, medikal sektörde IV kateter ve çoklu kanal satış faaliyetleri göstermek amacıyla 1994 …

Bir cevap yazın