Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Ana Sayfa / Medikal Firmalar / Ermed Tıp Medikal

Ermed Tıp Medikal

Ermed Tıp Medikal, medikal sektörde üretim ve ticari faaliyetlerini sürdürmek amacıyla 2009 yılında Kocaeli’de kurulmuştur.

Medikal sektörde faaliyetlerini sürdüren ERMED Tıp; Kocaeli’nin Kartepe İlçesi’nde bulunan toplam 9.500 m2 alana kurulu üretim tesislerinde depolama alanları ile çalışmalarına devam etmektedir.

ERMED, 2009 yılından itibaren imalatını yaptığı kendi markası EASYFLOW dışında 4.000’in üzerinde ürün satışı gerçekleştirmektedir. Firma, özellikle 8.000 üzeri ürün çeşitliliği ve uzman ekibiyle her zaman kaliteli hizmet sunmaktadır. Ermed, ürünlerini Devlet Malzeme Ofisi alım sistemi ve Ürün Takip Sistemi’ne kayıt edilen ürünlerinden oluşmaktadır.

Ayrıca ERMED Tıp’ın müşteri odaklı, samimi ve verimliliği merkez alan bir yönetim yaklaşımı yer almaktadır. Bununla birlikte ürün çeşitliliği ve stok miktarları ile müşterilerine kesintisiz ve kaliteli hizmet sunmaktadır.

Ermed Tıp Medikal

Üretimi

Şirket Easyflow markası adı altında; galoş, bone, maske, tulum, önlük gibi ürünlerin yanı sıra tam otomasyona sahip dar dokuma ve paketleme grubuyla Sargı Bezi, Elastik Bandaj, Antiemboli Çorabı, Spanç Batın Pedi, Pamuklu Ped gibi basit tıbbi sarf malzemelerden oluşan birçok ürünlerin üretimini gerçekleştirmektedir.

Kalite Politikası

Sürekli iyileştirme yaklaşımı doğrultusunda tüm süreçlerdeki verimliliği artırmak, hata ve kayıpları en aza indirmek ve müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde karşılayarak örnek bir firma olmayı kendine kalite politikası olarak belirlemiştir.

Firma, uluslararası düzeyde rekabet gücünü artırmak için sektördeki teknolojik gelişmeleri yakından takip etmek ve uygulamaktadır. ERMED, kalite yönetim sistemi ISO 9001 standardının gereklerini yerine getirecek şekilde kalite düzeyini sürekli iyileştirmektedir. Aynı zamanda müşterilerine kısa sürede doğru hizmeti sağlamak için tüm çalışanlarında kalite bilincini tesis etmektedir. Dolayısıyla topluma ve çevreye saygılı, örnek bir kuruluş olarak kendini göstermektedir. Firma; yasalara ve yönetmeliklere, ulusal ve uluslararası standartlara uygun, hijyenik ve güvenilir ürünler üretmektedir. Son olarak sektörünün önde gelen, saygın firmalarından biri olan ERMED; Türk ekonomisine katkıda bulunmayı kalite politikası olarak esas almaktadır.

Adres: Köseköy Mah. Yılmaz Sok. No: 15 Kartepe / Kocaeli

Telefon: +90 262 223 44 80

Faks: +90 262 223 44 94

E-Posta: info@ermedmedikal.com.tr

Web: ermedmedikal.com.tr/

Hakkında hipokratist

Ayrıca Kontrol Et

Trend Sağlık Deposu

Trend Sağlık Deposu

Trend Sağlık Deposu, Erhan Çelikgün tarafından Zirve Medikal adıyla Itriyat Kozmetik ve Medikal alanında eczane …

Bir cevap yazın