Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Ana Sayfa / Laboratuvarlar / Erbayraktar Tıp Laboratuvarları

Erbayraktar Tıp Laboratuvarları

Erbayraktar Tıp Laboratuvarları; ege bölgesinde tıbbi laboratuvar hizmetleri vermek amacıyla 30 Ekim 2017 tarihinde İzmir, Konak ilçesinde hizmet vermeye başlamıştır.

Erbayraktar Tıp Laboratuvarları

Erbayraktar, teknolojik alt yapısı ve İzmir‘de tecrübeli uzman kadrosu ile güncel gelişmeler ışığında ve üstlendiği testlerle birlikte; takip ettiği ilkeler doğrultusunda hastalarına kaliteli bir hizmet sunmayı hedeflemektedir. Erbayraktar, “Sağlığınız Güvencede!” sloganıyla teknoloji ve güler yüzlü hizmet anlayışıyla hastalarına hızlı ve güvenilir sonuçlar vermeyi amaçlamaktadır. Laboratuvar, yenilikçi ve öncülüğünü üstendiği hareketle, referans laboratuvar olarak gelişmiş teknolojik cihazlarla hastalarına hizmetlerini sürdürmektedir.

Erbayraktar; hasta bilgilerinin gizliliğini esas alarak; kaliteli hizmet anlayışıyla, uygun maliyetleri ile sonuçlarında uluslararası kalite güvencesinde sunmaktadır. Laboratuvar dünyadaki ileri medikal gelişmeler ve teknolojilerden yararlanmasının yanı sıra; ihtiyaçlara yönelik olarak her türlü teknik destekli olarak uzman bir ekip tarafından sağlanmaktadır. Laboratuvar, yoğun çalışma programı ve üstün teknoloji kullanımı ile sonuç alma sürelerini büyük ölçüde kısaltarak hizmetlerine devam etmektedir.

Klinik laboratuvarcılık alanında bölgesinde önder bir konumda olan Erbayraktar Tıp Laboratuvarları; hasta odaklı yaklaşım sergileyerek, test sonuçlarına klinik yorumla birlikte, hasta ve doktorlara yararlı bilgiler sağlamayı amaçlamaktadır. Klinik laboratuvar konusunda bilimsel ve en son teknolojik gelişmeleri takip etmekte ve Türkiye ve bölge halkına kazandırmayı kuruluş amacı olarak belirlemiştir.

Üst düzey kalite önceliğinde hedeflerine ulaşmak için; eksternal kalite kontrol programlarını düzenli olarak takip etmesinin yanı sıra, klinik laboratuvarcılık alanında uluslararası standardizasyon ve kalite yönetimi konularında hizmetlerini sürdürmektedir.

Erbayraktar Tıp Laboratuvarları klinik laboratuvar testleri, tanı, tedavi, terapötik karar, hastalık durumlarının izlenmesinin yanı sıra; test sonuçlarının hasta yararına kullanılması, tekrarlanabilirliği, üretilebilirliği ve gerçek değeri saptayabilme ve sağlık durumlarının belirlenmesi amacıyla kullanmaktadır.

Testler

Rutin Biyokimya, Hematoloji ve Koagülasyon Testleri

 • Hormonlar
 • Protein kimyası
 • Mikrobiyoloji
 • Moleküler Mikrobiyoloji
 • İmmünoloji
 • Seroloji
 • Özel Kimya
 • Ezoterik Testler
 • Metabolizma Testleri
 • Moleküler Genetik
 • Kanser Genetiği
İletişim

Adres: Şair Eşref Bulvarı 1403 Sokak No: 1/1 Alsancak, Konak / İzmir

Telefon: 0 232 425 65 10

Faks: 0 232 425 65 15

E-Posta: info@erbayraktartiplaboratuvarlari.com

Web: erbayraktartiplaboratuvarlari.com

Hakkında hipokratist

Ayrıca Kontrol Et

Nişantaşı Patoloji Grubu Laboratuvarları

Nişantaşı Patoloji Grubu Laboratuvarları

Nişantaşı Patoloji Grubu Laboratuvarları, tıbbi laboratuvar hizmetleri vermek amacıyla İstanbul’da kurulmuştur. NPGLab, Türkiye’de çok sayıda …