Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Ana Sayfa / Ecza Depoları / Egaş Eczane Gereçleri

Egaş Eczane Gereçleri

Egaş Eczane Gereçleri; Türk Eczacıları Vakfı tarafından eczacıların ihtiyaç duyduğu gereksinimlerin tedarik edilmesi ve sunulması hizmetini vermek amacıyla 1986 yılında Ankara’da kurulmuştur.

Egaş Ecza Deposu, değişen yasa ve yönetmeliklere uygun olarak; e logo, ısı nem takip cihazları, ödeme kaydedici cihazlar, kesintisiz güç kaynakları ve eczane tabelaları konusunda alternatif çözümler üretmektedir.

Elverişli alan oluşturarak ihtiyaçlar dahilinde çizilen tasarımlar, kaliteli ve verimliliği yüksek materyaller kullanarak uygulamakta olan Egaş; Türk Eczacıları Birliği, Egaş Kredisi ile esnek ödeme kolaylığı sağlamaktadır. Dış ve iç mekan tasarımları başta olmak üzere, ilaç dışı ürünler, kimyasal ham madde, ıtriyat, medikal ve laboratuvar sarf malzemeleri ile ürün yelpazesini genişletmiştir.

Eczaneler için önem arz eden güvenlik sistemleri konusunda Kent Alarm ile anlaşması olan Egaş; ücretsiz keşif, bilgilendirme hizmeti vererek kiralama ve satın alma opsiyonu sunmaktadır. Bunun yanında modern teknolojiye uygun olarak eczane robotu konusunda çalışmalar yapan Egaş; inovatif projeler ile eczacılara kaliteli hizmet vermeye devam etmektedir.

Egaş Eczane Gereçleri

Eczacılık alanının temel ilkeleri olarak “İyi Eczacılık Uygulamaları” benimsemiş olan Egaş Ecza; eczaneler düzeyinde halka yansıtılması amacıyla serbest eczanelerin çağdaş araç ve donanımlara kavuşturulması, üretimin özendirilmesi ve kaliteli hizmetin sağlanmasını kendine vizyon edinmiştir.

Ayrıca eczacı kuruluşu olarak eczacılara yüksek kalite standartlarında ürün ve hizmet veren Egaş; eczacıların güvenle alışveriş yapabileceği ve öncelikle tercih edeceği bir adres olmayı kendine misyon edinmiştir.

Aynı zamanda eczane üretimini özendirme, destekleme ve geliştirilmesini sağlayan Egaş Eczane Gereçleri A.Ş; eczanelerin mesleki yeniliklerin gerektirdiği çağdaş ve kaliteli araç-gereçleriyle teknik donanıma uygun koşullarda sahip olmasını sağlamaktadır.

Bununla birlikte eczacıların mekansal çalışma koşullarını iyileştirecek eczaneye özel tasarım çözümleri geliştiren Egaş Gereçleri; şık, ferah ve hijyen kurallarına uygun eczanelerin yaratılması ve eczacılık hizmet sunumunun kalitesini yükseltmeye yardımcı olmaktadır.

Kampanyaları.Online Satışları

İletişim

Adres: Macun Mah. 204. Cad. A Blok No: 141/A – 32 PK: 06560 Yenimahalle / Ankara

Telefon: 0 312 284 04 15

Faks: 0 312 284 04 15

E-Posta: bilgi@egas.com.tr

Web: www.egas.com.tr

Ulaşım

Hakkında hipokratist

Ayrıca Kontrol Et

Lokman Ecza Deposu

Lokman Ecza Deposu

Lokman Ecza Deposu; ilaç dağıtım hizmeti vermek amacıyla İbrahim ve Hatice Öz tarafından 2007 yılında …

Bir cevap yazın