Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Ana Sayfa / İşitme Cihazı Merkezleri / Duymak İşitme Cihazları Merkezi

Duymak İşitme Cihazları Merkezi

Duymak İşitme Cihazları Merkezi, işitme cihazları satış ve teknik servis hizmeti vermek amacıyla İzmir’de kurulmuştur.

Firma; özellikle Şişli, Kadıköy, Bakırköy, İzmir Karşıyaka, Alsancak, Buca şubelerinin yanı sıra tüm Türkiye genelindeki bayileri ile hizmet vermektedir. Duymak İşitme Cihazları; özellikle djital, bilgisayarla programlanabilen, Danimarka menşei INTERTON işitme cihazları ile CE, TÜV ve ISO 9001 kalite belgeli cihazların satışlarını yapmaktadır.

Firma kalite, güven ve müşteri memnuniyeti çerçevesinde, Türkiye genelindeki şubeleri ve diğer bayileri ile işitme sorunu yaşayan bireylere hizmet vermektedir. Ayrıca şubelerindeki işitme cihazı uygulaması konusunda uzman kadrosu ve satış sonrası teknik servis hizmeti ile işitme cihazı ihtiyacı olan işitme sorunu yaşayan bireylerin hayatını kolaylaştırmayı ilke edinmiştir.

Firmada; INTERTON markalı kulak arkası ve kanal içi veya BTE, ITE, ITC, CIC, RIE işitme cihazı satışı, temizlik malzemeleri ve işitme cihazı koruma ürünleri satışı, kulak kalıbı yapımı, işitme cihazı tamir, bakım ve montajı, işitme cihazı pili satışı yapmaktadır.

Duymak, 10 kişilik uzman teknik servis kadrosu ve buna ek olarak tam donanımlı işitme cihazları teknik servisi ile dünya standartlarında hizmet vermektedir. Bununla birlikte müşteri memnuniyetini sağlamak önceliği olan Duymak; işitme cihazlarının ömür boyu bakım garantileri ile teknik servis hizmeti vermektedir. Ayrıca firma aynı gün yumuşak işitme cihazı kulak kalıpları ve sert işitme cihazı kulak kalıpları teslim edilebilmektedir.

Duymak İşitme Cihazları Merkezi

Duymak İşitme Cihazları Merkezi

Ürünleri.Şubeleri.Teknik Servisi

İletişim
Adres:
Telefon: 0 232 398 33 99
Mobil: 0 535 867 05 12
Web: www.duymak.com.tr

 

Hakkında hipokratist

Ayrıca Kontrol Et

Damlam İşitme Cihazları

Damlam İşitme Cihazları

Damlam İşitme Cihazları, Yasin Serim tarafından işitme cihazı satışı ve hizmeti vermek amacıyla 2019 yılında …

Bir cevap yazın