Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Ana Sayfa / İşitme Cihazı Merkezleri / Dünya İşitme Merkezi

Dünya İşitme Merkezi

Dünya İşitme Merkezi; işitme kaybı yaşayan bireylerin yaşamlarını kolaylaştırmak amacıyla 2002 yılında Elazığ‘da kurulmuştur.

Dünya İşitme Cihazları; kapsamlı çözümler üretmesi, hizmet ağını genişletmesinin yanı sıra iyi hizmet verebilmek için gelişmeye devam etmektedir. Elazığ’ın öncü işitme cihazı merkezlerinden biri olan Dünya İşitme Cihazları; “iyi duymak, iyi yaşamaktır” sloganı ile işitme kaybının yarattığı olumsuz etkileri yaşamın içinden çıkartma ve yaşam kalitesini yükseltmektedir.

İşitme kaybı yaşayan kişilerin yaşamını kolaylaştıracak ürün çözümünü aynı anda hizmete sunan Dünya İşitme; yüksek kaliteli ürün seçenekleri ve eğitimli uzman kadrosunun nitelikli hizmet anlayışı ile hizmet vermektedir. İşitme cihazı satışı ile birlikte kişiye uygun cihazların yanı sıra satılan cihazların doğru uygulanmasını sağlayan Merkez; işitme cihazından yüksek verimi sağlama, bakım ve teknik servisin kısa sürede eksiksiz olarak yapılmasını sağlamaktadır.

Dünya İşitme Merkezinin ürün yelpazesinde son teknoloji üretilen; Phonak, Widex, Beltone ve Rexton marka kulak arkası, kulak içi, kanal içi işitme cihazları bulunmaktadır. Tüm işitme cihazları, iyi eğitilmiş kadrosu ile hastanın odyolojik verilerini titizlikle değerlendirmesinin ardından seçerek uygulamasını yapmaktadır.

Ürünleri

Ürünleri

Phonak.Widex.Beltone.Rexton

İletişim

Adres: Rızaiye, İcadiye Mah. Demirbağ Sok. Ayaz İş Merkezi No: 12 PK: 23100 Merkez / Elazığ

Telefon: 0 424 238 69 32

E-Posta: info@dunyaisitmemerkezi.com

Web: www.dunyaisitmemerkezi.com

Dünya İşitme Merkezi Ulaşım

Dünya İşitme Merkezi Ulaşım

Hakkında hipokratist

Ayrıca Kontrol Et

Emel İşitme Merkezleri

Emel İşitme Merkezleri

Emel İşitme Merkezleri; odyolog Emel Çetin tarafından 18 Aralık 2017 tarihinde ilk olarak Avrupa Yakası …

Bir cevap yazın