Ana Sayfa / Tıp Kongreleri / Çukurova Pediatri Kongresi

Çukurova Pediatri Kongresi

Çukurova Pediatri Kongresi; Çukurova Pediatri Derneği‘nin düzenlediği, Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi ve Çukurova Üniversitesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı destekleriyle ilk önce 2022 yılında Çukurova Üniversitesi, Adana’da gerçekleştirilmiştir.

Özellikle kongrelerde temel konular ve sorunların ele alındığı kurslar, sempozyumlar ve konferansların yer almaktadır. Aynı zamanda Çukurova Pediatri Kongresi’nde poster ve sözel bildiri oturumlara da yer verilmektedir. Türkiye genelinden alanlarında uzmanlar ve hocaların ile Avrupa Pediatri Akademisi’nin yetkin hocaları konuşmacı olarak katılmaktadır. Pediatri Kongreleri, pediatri alanında güncel bilgilerin paylaşıldığı ve/veya konular üzerinde geniş tartışma ortamları oluşturulmaktadır.

Kongre dili Türkçe olup, uluslararası konuşmacıların bulunduğu toplantılarda ingilizce sunum yapılmaktadır. Pediatri kongrelerinde özet gönderim genel kuralları ve bilgileri ayrıca web sayfasında yer almaktadır. Dolayısıyla, bildirilerin ve konuşma özetlerinin on-line sistem üzerinden girilmesi tek geçerli gönderim şekli olarak kabul etmektedir. Kongre Kurulu, böylece sistemden bağımsız olarak e-mail ve posta yoluyla gönderilen özetleri kabul etmemektedir. Bununla birlikte, kongre katılımı için kurumlara verilmek üzere talep edilecek olan davet yazıları Kongre Organizasyon Sekretaryası aracılığı ile isteyen katılımcılara ulaştırmaktadır.

Bunlara ek olarak, Avrupa Pediatri Akademisi tarafından “Uluslararası” ve Türkiye’de Tıpta Uzmanlık Kurulu tarafından “Ulusal” akreditasyona sahiptir.

"</p

CUPED 2024

Çukurova Pediatri Derneği’nin düzenleyeceği 2. Çukurova Pediatri Kongresi, tarafından 08-11 Mayıs 2024 tarihleri arasında Çukurova Üniversitesi Mithat Özsan Amfisi, Adana’da gerçekleştirilecektir.

Diğer Çukurova Pediatri Kongreleri

Diğer Çukurova Pediatri Kongreleri

Toplantı Adı Düzenleyen Tarih Yer
2.Çukurova Pediatri Kongresi
Çukurova Pediatri Derneği 08-11 Mayıs 2024 Çukurova Üniversitesi Mithat Özsan Amfisi, Adana
1.Çukurova Pediatri Kongresi
Çukurova Pediatri Derneği, Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi – Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı 01-05 Haziran 2022 Çukurova Üniversitesi, Adana

Çukurova Pediatri Derneği

Adres: Yenibaraj Mah. 68012 Sokak Dış Kapı No: 2/1,  İç Kapı No: 6 Seyhan, Adana

E-Posta: info@cukurovapediatridernegi.org

Web: www.cukurovapediatridernegi.org

Hakkında hipokratist

Ayrıca Kontrol Et

İstanbul Hipofiz Sempozyumu

İstanbul Hipofiz Sempozyumu

İstanbul Hipofiz Sempozyumu, İstanbul Üniversitesi – Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Hipofiz Hastalıkları ve Tümörleri Uygulama ve …

Bir yanıt yazın