Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Ana Sayfa / İşitme Cihazı Merkezleri / Şişli İşitme Cihazları

Şişli İşitme Cihazları

Şişli İşitme Cihazları; işitme cihazları ve teknik servis hizmeti vermek amacıyla 1982 yılında Şişli, İstanbul’da kurulmuştur.

Kuruluşundan itibaren hastalarına ömür boyu hatırlayacağı hizmet ve anılar yaratan Şişli İşitme; kaliteli ürünleri, üst seviye hizmet, işitme kayıplı bireye uygun ayarlama ve teknik servis hizmeti ile bir araya getirmek amacı ile kurulmasının yanı sıra her geçen gün güçlenerek hizmet vermeye devam etmektedir. Bir aile işletmesi olarak ortaya çıkan Şişli İşitme Merkezi; kuruluş değerlerini günümüzde de hala kalplerine yakın tutarak hastalarını birinci sıraya koyarak hizmetlerini sürdürmektedir.

Şişli İşitme Cihazları Satış ve Uygulama Merkezi; kulak arkası, kulak içi ve kanal içi cihazlarından kendilerine ve/veya işitme kaybına uygun cihazı ve ayarlamayı yaparak hastalarını değerli ve rahat hissetmelerini sağlamaktadır. Geniş işitme cihazı çeşitleri bulunan Şişli İşitme; işitme kaybına en uygun seçimlere ve kaliteye sahip olmalarını sağlamak için uzmanları tarafından özenle seçim yapıp en uygun ayarları yapmaktadır. Kuruluşundan günümüze deneyimleri ile işitme cihazlarına dair cihaz uygulamaları, kalıp, teknik servis gibi her türlü ihtiyaçları karşılayan Şişli İşitme; özellikle değişen trendleri takip ederek, işitme kaybı yaşayan bireylere en güzel ürünleri sunmaktadır.

Şişli İşitme Cihazları

İletişim

Adres: Halaskargazi Cad. Merkez Apt. No: 185 Kat: 1 PK: 34381 Şişli / İstanbul

Telefon: 0 212 291 94 96

Mobil: 0 555 211 33 57

E-Posta: info@sisliisitme.com.tr

Web: sisliisitme.com

Ulaşım

Hakkında hipokratist

Ayrıca Kontrol Et

Renk İşitme Sistemleri

Renk İşitme Sistemleri

Renk İşitme Sistemleri, işitme çözümleri alanında faaliyet göstermek amacıyla 2014 yılından Konak, İzmir’de kurulmuştur. Renk …

Bir cevap yazın