Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Ana Sayfa / Medikal Firmalar / Referans Medikal

Referans Medikal

Referans Medikal; diagnostik ürünler ve laboratuvar sarf malzemeleri alanında faaliyet göstermek amacıyla 2017 yılında Avcılar, İstanbul’da kurulmuştur.

Referans Medikal, kurucularının medikal sektör tecrübesi ışığında ve sektörün ana amacının “insan yaşamının kalitesini ve süresini arttırmak” olduğu bilinci ile Türkiye’de medikal sektörüne diagnostik ürünler alanında ürün yelpazesini geliştirerek, öncü medikal firmalar arasındaki yerini alarak hizmetlerine devam etmektedir.

Diagnostik Ürünler ve Laboratuvar Sarf Malzemeleri faaliyet alanı olan Referans Medikal; tıbbi ürünler pazarında tüm dünyada kullanılan kaliteli ürünleri sağlık sektörü hizmetine sunarak, uzman kadrosu ile müşterilerine satış sonrası desteği vermeyi prensip edinmiştir.

Referans Medikal; müşteri memnuniyetini öncelikli değerler arasında tutarak, çalışma anlayışına sahip bir marka olmanın yanında; insan sağlığı ve yaşam kalitesi için yenilikçi ürünleri ve hasta odaklı sosyal sorumluluk bilinci ile sağlık sektöründe liderliği hedeflemekte olup; hedefleri arasında, toplumun yaşam kalitesinin gelişmesine destek olma, iyiyi ve yeniyi yakalama, geleceğe dönük bakış açısıyla beklentileri aşarak yeni standartlar oluşturmayı kendine misyon edinmiştir.

Referans MedikalKuruluş amacı doğrultusunda; birey, toplum ve çevrenin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak, sorumluluk alan ve etik bir anlayışla çalışmalarını devam ettirmekte olan firma; ürün ve verdiği hizmetler ile farklılıklar yaratarak, Türk toplumunun sağlıklı geleceğine katkıda bulunmayı temel hedef kabul etmektedir. Referans, sağlık alanında yürüttüğü hizmetlerinde, güven ve saygınlığı temel ilke edinmiş olup; hizmet verdiği alanlarda en iyilerden olmak için yenilikleri takip ederek, değişen beklentileri karşılamaya yönelik hizmet ve ürünler sunan kurumsal yapısı ile sektöründe kalıcı üstünlükler sağlamak ve öncü kuruluşlar arasında yer almayı ve rekabet üstünlüklerini kalıcı kılmayı hedef alan bir yönetim anlayış ve uygulamasını benimsemektedir.

Referans Medikal; Türkiye’de tüm tıbbi hizmet veren kurumlar arasında laboratuvarlarında en az bir diagnostik sistem ile hizmet etmeyi kendine vizyon edinmiştir.

Laboratuvar Cihazları
  • Biokimya
  • Hematoloji
  • Hormon
  • İdrar
  • Kan Gruplama
  • Laboratuvar Sarf Malzemeleri
  • Uncategorized
İletişim

Adres: Tahtakale Mah. Ahmet Hamdi Tanpınar Cad. Avrupa Konutları 3 No: 4/3 D: 19 Avcılar / İstanbul

Telefon: 0 538 443 33 63

E-Posta: info@referansmedikal.com

Web: www.referansmedikal.com

Hakkında hipokratist

Ayrıca Kontrol Et

Sakarya Şifa Medikal

Sakarya Şifa Medikal

Sakarya Şifa Medikal, medikal sektörde IV kateter ve çoklu kanal satış faaliyetleri göstermek amacıyla 1994 …

Bir cevap yazın