Ana Sayfa / Medikal Firmalar / Ölçer Medikal Sanayi

Ölçer Medikal Sanayi

Ölçer Medikal SanayiÖ.M.S; ameliyat lambaları üretim, satış ve teknik servis hizmeti vermek amacıyla 21 Aralık 1998 tarihinde Kağıthane, İstanbul‘da kurulmuştur.

Üretimde 30.yılını tamamlamakta olan Ölçer Medikal Sanayi kapsamlı yaptığı modern ve teknolojik yatırımlarla konusunda Türkiye’de sayılı üretici firmalardan birisidir. Konusunda uzman kadrosu ile Türkiye genelinde hizmet ve servis ağıyla tıbbi ışıklandırma sistemleri alanında yerli üretim yapmakta olup; ürünlerini ilkeleri doğrultusunda dürüst, modern, istikrarlı ve güvenilir olarak her geçen gün hızla artan profesyonellik ilkesi çerçevesine taşıyan pazarlama anlayışı ile beraber, müşterilerine ideal, kaliteli, dost ve modern bir ortamda sunma amacını taşımaktadır.

Ö.M.S, dizayn ve fonksiyoner olarak üretilmiş; beceri ve özveriye dayalı bir şekilde, teknolojik ilerlemenin ortak paylaşımı ile ortaya çıkan deneyimle, ellinin üzerinde üründe tıbbi aydınlatma sistemlerinden oluşan bir ürün yelpazesi bulunmaktadır. Öncelikli olarak kaliteli üretim anlayışını taşıyan Ölçer Medikal Sanayi; ürünlerinde sağlamlık, dayanıklılık ve kalite gibi özelliklerin yanı sıra uygun fiyat ilkesini de benimseyerek, müşteri memnuniyetini ön plana tutmaktadır.

Ameliyathanelerin kesintisiz hizmet anlayışının cerrahi aydınlatma sistemlerinde yarattığı hayati önemle; aydınlatma sistemlerinin sağlıklı ve güvenilir bir şekilde kurulması ve en az sorunla işleyişinin devam etmesinin önemi olduğu gerçeğini prensip edinmiş olan Ölçer Medikal; Türkiye ve Avrupa standartlarına uygun ürünleri ile sağlık sektörüne hizmetleriyle beraber, Türkiye’de cerrahi aydınlatma konusunda sayılı üretici firmalardan biri olan Ölçer Medikal Sanayi; kapsamlı olarak modern teknolojik yatırımlarıyla ameliyat lambaları üretimi, satışı ve teknik servis konusunda hizmetleri ile birlikte satış ve satış sonrası servis ağı desteği ile Üniversite, Hastane, Tıp Merkezi ve Kliniklere hizmet vermeyi sürdürmektedir.

Ölçer Medikal Sanayi

Ürünleri
  • Led Ameliyat Lambaları
  • Led Müdahale Lambaları
  • Led Muayene Lambaları
  • Halojen Ameliyat Lambaları
  • Halojen Müdahale
  • Halojen Muayene Lamlaları
  • Çok Reflektörlü Lambalar
İletişim

Adres Sanayi Mahallesi Akyol Site Çıkmazı No:10/A Kağıthane/İstanbul 34415

Telefon: 0 212 283 62 00

Mobil: 0 542 389 89 1112

Faks: 0 212 283 62 01

E-Posta: oms@omsolcermedikal.com.tr

Web: omsolcermedikal.com.tr

Çalışma Saatleri

Pazartesi – Cuma – 8:00 – 19:00

Hakkında hipokratist

Ayrıca Kontrol Et

Dateks Teknik Sistemleri

Dateks Teknik Sistemleri

Dateks Teknik Sistemleri, İlaç ve Tıbbi Cihaz alanında hizmet vermek amacıyla 29 Aralık 1987 yılında …

Bir yanıt yazın