Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Ana Sayfa / Medikal Firmalar / Nukleus Sağlık Ürünleri

Nukleus Sağlık Ürünleri

Nukleus Sağlık Ürünleri, vücut dışı tanı ürünleri ve hizmetleri ile laboratuvar cihazları ve kullanılan kitlerin satışı ve satış sonrası hizmetlerinin yanı sıra görüntüleme hizmet işleri konularında faaliyet göstermek amacıyla 2008 yılında İzmir‘de kurulmuştur.

Firma dinamik kadrosu ile sağlık sektöründe faaliyet alanına giren hizmet ve ürünlerinin satışının yanı sıra prensiplerinden ödün vermeden yenilikleri takip ederek, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak yerine getirmeyi amaçlamaktadır. Dünyada ve Türkiye’de hizmet kültürünün sürekli gelişme göstermesi ile şirketin sürekli gelişmesi, rekabet şartlarını kendi lehine çevirmek için toplam kalite bilincini benimsetmektedir.

Özellikle takım ruhu, değer yaratma, birlikte başarma, yaratıcılık, sadelik, samimiyet, tutarlılık, müşteri için iyi ve doğru olana yönelik çalışmayı benimseyen Nukleus; dürüstlük – güvenilirlik, insanlara ve çevreye saygı, müşteri odaklı olma, içtenlik ve açıklık, sürekli gelişim, etkinlik ve verimliliği ilke ve temel değerleri olarak belirlemiştir.

Merkezi İzmir’de olan Nukleus Sağlık Ürünleri Tanı Hizmetleri; Ege, Akdeniz ve Marmara Bölgesinde faaliyet göstermektedir. Aynı zamanda dünyadaki yeni gelişmeleri ve sağlık standartlarını sürekli takip eden Nukleus; medikal sektöründe ürün yelpazesi ile ihtiyaçlara cevap vermektedir. Ayrıca her türlü teknik desteği sağlamak ve kalite yaraten Nukleus; medikal sektöründe tercih edilen ve çalışılmak istenen bir firma olmayı hedeflemektedir.

Nukleus Sağlık Ürünleri

Adres: Kazım Dirik Mah.Üniversite Cad. No: 79/24 Bornova / İzmir

Telefon: 0 232 238 80 77 – 0 232 238 40 34

E-Posta: info@nukleus.com.tr

Web: www.nukleus.com.tr

Hakkında hipokratist

Ayrıca Kontrol Et

Necm Kimya

Necm Kimya

Necm Kimya, dezenfektan ve antiseptik ürünlerin üretimini yapmak amacıyla 14 Ocak 2005 tarihinde Sultanbeyli, İstanbul’da …

Bir cevap yazın