Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Ana Sayfa / Ecza Depoları / Gül Ecza Deposu

Gül Ecza Deposu

Gül Ecza Deposu; Güner Zeynep Yüceer tarafından ilaç sektörüne hizmet vermek amacıyla 1987 yılında Güngören, İstanbul‘da kurulmuştur.

Ecza Deposu 1997 yılında şirket merkezini Bağcılar’a taşımış olup; 2009 yılında Türk Patent Enstitüsü tarafından tescil edilmiştir. 2011 yılında Türk Akreditasyon Kurumu tarafından akreditasyon belgesine layık görülen Gül Ecza Deposu; 2012 yılında İstanbul, Esenyurt ilçesinde bulunan 10.500 m²’lik kapalı alana sahip modern yerleşkesine taşınmıştır.

Gül Ecza Deposu; dürüst, ilkeli ve kaliteli bir hizmet anlayışı ile sektörünün önde gelen firmalarından biri olmasının yanında Türkiye’de hizmet veren güvenilir ve saygın bir kuruluşlar arasında yerini almıştır. Ecza Deposu; kaynaklarını verimli ve etkin biçimde kullanarak sektöre özgü kalite yönetim sistemleri kurulması ve yaşayan bir yönetim biçimi olarak benimsenmesini kalite politikası olarak sağlamaktadır.

gul-ecza-deposuTürk sağlık sektöründe; Türkiye genelinde devlet hastaneleri, askeri hastaneler ve üniversite hastanelerine hizmet veren Ecza Deposu; geniş ürün yelpazesi ile birlikte hızlı ve kaliteli hizmet anlayışını birleştirerek devlet hastaneleri ve üniversite hastaneleri ihalelerine katılmakta ve kamu menfaatlerine en uygun şartlarda çözümler sunmaktadır. Ecza Deposu üstlendiği projelerle yüksek etik ve kalite standartlarını ilke edinerek; uyguladığı takip sistemi ile ilaç israfını en aza indirmeyi ülke ve halkın geleceğine katkı olarak görmektedir.

Kuruluşundan günümüze deneyimleri ile birlikte bir çok ilke imza atan ve sektörün öncülerinden biri olarak kabul gören Gül Ecza Deposu; Fortune 500 sıralamasında en büyük 500 Türk şirketi arasında yerini almıştır. Şirket, ecza depoları, hastaneler ve doktorları kapsayan önemli bir veri tabanına sahip uluslararası tıbbi istatistik firması olan IMS verilerine göre TL ve kutu bazında ilk sıralarda yer almıştır. Şirket, etik değerlerle birlikte sorumluluk yapısı ile ödemiş olduğu vergilerle vergi rekortmenliği listelerinde yerini almıştır.

Ecza Deposu %25’lik pazar payı ile sektöründe lider konumunda olup; insanlığın en temel haklarından biri olan sağlık sektöründe çalışmanın bilinciyle hareket eden profesyonel bir ekiple çalışmaktadır.

İletişim

Adres: Namık Kemal Mah. 121. Sk. No: 34 Kat: 2 PK: 34513 Esenyurt / İstanbul

Telefon: 0 212 461 77 55

E-Posta: info@gulecza.com.tr

Web: www.gulecza.com.tr

Hakkında hipokratist

Ayrıca Kontrol Et

Türkiye Eczacılar Deposu

Türkiye Eczacılar Deposu

Türkiye Eczacılar Deposu, Türkiye Cumhuriyetinin ilk yıllarında; eczane, ilaç, ilaç dağıtımı ve temel eksiklikleri gidermek …

Bir cevap yazın