Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Ana Sayfa / Laboratuvarlar / Onkim Kök Hücre Teknolojileri

Onkim Kök Hücre Teknolojileri

Onkim Kök Hücre Teknolojileri; göbek kordonu kanından kök hücre elde etmenin yanı sıra saklama, işleme ve gerektiğinde tedavide kullanıma hazır hale getirmek amacıyla 2006 yılında Avcılar, İstanbul‘da faaliyet göstermeye başlamıştır.

Onkim Kök Hücre Kordon Kanı Bankası; Türkiye’de Sağlık Bakanlığı tarafından yayınlanan mevcut organ ve doku nakli ile kan ve kan ürünleri yönetmelikleri uyarınca kurulmuş bir sağlık şirketi olarak hizmet vermektedir.

Onkim Kök Hücre Kordon Kanı Bankası, göbek kordonu kanından kök hücre elde edilmesini sağlamaktadır. Bununla birlikte saklanması, işlemesi ve gerektiğinde tedavilerde kullanıma hazır hale getirilmesi konusunda; GMP – Good Manufacturing Practice adı verilen İyi Üretim Uygulamaları koşullarında hizmet veren bir sağlık merkezidir.

Onkim, ulusal ve uluslararası kuruluşlara Araştırma&Geliştirme desteği verebilecek yetkinlikte saklama ve üretim merkezine sahip olup; İstanbul Teknik Üniversitesi Ayazağa Yerleşkesi içinde hizmet vermektedir.

Onkim Kök Hücre Teknolojileri, kadrosu ve tıbbi alt yapısı ile aynı zamanda Yönetim Kurulu Başkanı Demet Sabancı Çetindoğan’ın yatırımlarının yanı sıra GMP koşullarında ve Araştırma & Geliştirme çalışmalarıyla yıllar boyu garantili ürün sunumunu teminat altına almaktadır. Onkim, ayrıca yeni teknolojik alt yapısı ile bilimsel gelişmeleri takip ederek; deneyim sahibi elemanlarıyla kordon kanının işlenmesi ve bunun yanında saklanmasını sağlamaktadır. Özellikle Kordon kanı saklamaya karar vermiş aileler; onay ve bilgilendirme formu ile birlikte kordon kanı sözleşmesi imzalayarak işlemi başlatabilmektedir.

Vizyon ve Misyonu

Onkim, dünyada moleküler düzeyde gelişen yeni sağlık teknolojilerinin Türkiye’ye kazandırılması ve bunun yanında bu alanda yeni bilgilerin üretilmesine destek olmayı kendine vizyon edinmiştir.

Onkim, ayrıca yürütmekte olduğu hizmetleri bilimsel ve etik değerler çerçevesinde; Türkiye genelinde en yüksek seviyeye getirmek, en yeni teknoloji standartlarını uygulayarak güvenli ve bununla birlikte saygın hizmetin yürütülmesini sağlamayı kendine misyon edinmiştir.

Kordon Kanı Bilgi Talep Formu Bölge Temsilcilikleri

İletişim

İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Avcılar Kampüsü

Adres: Üniversite Mah. Sarıgül Sok. No: 37/2 Avcılar / İstanbul

Telefon: 0 212 276 44 49

Faks: 0 212 286 57 67

E-Posta: info@onkim.com.tr

Web: www.onkim.com.tr

Harita

Hakkında hipokratist

Ayrıca Kontrol Et

Nişantaşı Patoloji Grubu Laboratuvarları

Nişantaşı Patoloji Grubu Laboratuvarları

Nişantaşı Patoloji Grubu Laboratuvarları, tıbbi laboratuvar hizmetleri vermek amacıyla İstanbul’da kurulmuştur. NPGLab, Türkiye’de çok sayıda …

Bir cevap yazın