Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Ana Sayfa / Ağız ve Diş Sağlığı Merkezleri / Nimet Bayraktar Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi

Nimet Bayraktar Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi

Nimet Bayraktar Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi; hayırsever işadamı Hüseyin Bayraktar tarafından eşi adına 2005 yılında Kayseri‘de yaptırılmıştır.

Nimet Bayraktar Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olarak 2.500 m2 kapalı alanda 48 diş üniti ile hizmete girmesinin ardından artan ihtiyaç doğrultusunda yeni ek bina ilavesi ile 100 diş üniti, üç lokal ve bir genel olmak üzere 4 ameliyathane, 6 hasta yatağı ve teknolojik alt yapısıyla 10.600 m2 kapalı alanda Kayseri ve çevre illere hizmet vermeye devam etmektedir.

Nimet Bayraktar Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi, 2012 yılında Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi ile ek olarak yapmış olduğu protokol çerçevesinde hastalarına haftada 5 gün genel anestezi ile diş tedavisi hizmeti vermektedir. Hastane, özellikle iç donanımında sağladığı kolaylıklar ile engelli kliniği yer almaktadır. Ayrıca Hastane, tam teşekküllü ameliyathane şartlarında; genel anestezi ile diş çekimi, diş eti tedavisi, koruyucu diş tedavilerine ek olarak diş dolgusu ve kanal tedavisi gibi tedaviler uygulamaktadır.

Bununla birlikte evde sağlık hizmetinin bir bütünü olarak, ihtiyacı olan bireylerin; muayene, tedavi ve tıbbi bakımlarının evde sağlanması amacıyla mobil diş üniti ile evde sağlık ekibi hastaların ağız ve diş sağlığı hizmetini vermektedir. Ayrıca, hastanede kurulan modern sterilizasyon ünitesi ile entegre sterilizasyon takip sistemi diş hekimliğinde önemli bir sorun olan bulaşıcı hastalıklarının önüne geçmektedir.

Nimet Bayraktar Diş Hastanesi, sürekli yeniliği hedef alarak uluslararası standartlarda hizmet veren; özellikle hasta memnuniyetini üst düzeye çıkaran, tıbbi hizmetlerde mükemmeliyeti hedef alan örnek bir hastane modeli olmayı kendine vizyon edinmiştir.

Nimet Bayraktar Diş Hastanesi, tüm bireylerin yaşam kalitelerini artırmaya yönelik etik ilkelere uygun; hasta haklarına saygılı, ayrıca gelişmiş teknolojiyi takip eden bütüncül sağlık hizmeti sunmayı kendine misyon edinmiştir.

Nimet Bayraktar Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi

Bölümleri

  • Ağız ve Çene Cerrahisi
  • Endodonti Kliniği
  • Genel Diş Poliklinikleri
  • Pedodonti Kliniği
  • Periodontoloji Kliniği
  • Restoratif Diş Tedavisi Kliniği
  • Protetik Diş Tedavisi Kliniği

Birimleri

  • Protez Laboratuvarı
  • Röntgen Birimi
  • Sterilizasyon

Diş Hekimleri Telefon

Nimet Bayraktar Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Randevu

Nimet Bayraktar Diş Hastanesi RANDEVU alabilmek için 182 numaralı telefonu arayabilir veya MHRS www.hastanerandevu.com adlı web adresinden bağlanmak için TIKLAYINIZ.

İletişim

Adres: Hürriyet Mah. Kılıçkaya Cad. No: 10 PK: 38050 Melikgazi / Kayseri

Telefon: 0 352 355 15 15

Faks: +90 352 355 42 74

E-Posta: kayseriadsh@saglik.gov.tr

Web: kayseriadsh.saglik.gov.tr

Nimet Bayraktar Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Ulaşım

Kayseri Ulaşım Otobüs Hattı

60 – 61 – 62 – 63 – 64 – 70 – 71 – 72 – 117 – 118 -119 – 120 – 121 – 122 – 123 – 124 – 125 – 127 – 128 – 129 – 330 – 404 – 408

Harita

Hakkında hipokratist

Ayrıca Kontrol Et

Nuh Çimento Sanayi Vakfı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Nuh Çimento Sanayi Vakfı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Nuh Çimento Sanayi Vakfı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi; Nuh Çimento Eğitim ve Sağlık Vakfı …

Bir cevap yazın