Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

Medcon

Medcon – Sağlık, Bilim ve Teknoloji Zirvesi; IEEE Ankara Üniversitesi Öğrenci Kolları ŞubesiIEEE Ankara University Student Branch Chapter tarafından Ankara Üniversitesi çatısı altında 2017 yılından itibaren her yıl düzenlenmektedir.

Medcon sağlık, bilim ve teknoloji olgularını kapsamlı şekilde birleştiren ve sektörlerin geleceğine ışık tutan platform; Sağlık Bakanlığı, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı başta olmak üzere kamu ve idari kuruluşlar tarafından desteklenmektedir.

Aynı zamanda Zirvede, Türkiye’de bulunan kamu ve özel sektör kurumları ile birlikte; sağlık profesyonelleri, uzman doktorlar, akademisyenler ve sektörün geleceğine yön verecek üniversite öğrencilerinin bir araya gelmektedir. Dolayısıyla, geleceğin dünyasına Sağlık, Bilim ve Teknoloji gözlüğüyle; çok yönlü bir bakış açısıyla bakmak, bilgi, deneyim ve ilham paylaşmak için etkinlik programları oluşturulmaktadır.

MEDCON - Sağlık, Bilim ve Teknoloji Zirvesi

Zirvede özellikle, sağlıkbilim ve teknoloji alanlarında; en güncel dinamikleri ve sektörlerin geleceğine dair en kapsamlı konuları paylaşmaktadır. Bununla birlikte, akademisyenler, sektör liderleri ve uzmanlardan oluşan seçkin konuşmacılar eşliğinde katılımcılara aktaran Medcon; önceki yıllarda katılımcı ve ziyaretçi sayısını katlayarak artırmaktadır. Bunlara ek olarak, Fuaye Alanı ve Zirve Oturumları ile sağlık sektörü ekosistemi ve akademiyi bir araya getiren Medcon; etkinlik çatısı altında gerçekleşen eş zamanlı farklı programlarla etki alanını genişletmektedir. Zirvede, ayrıca katılımcılara aktif Network imkanı ve farklı sektörlerle bir araya gelme olanağı sunmaktadır.

Medcon 2021Sağlık, Bilim ve Teknoloji Zirvesi; tüm dünyayı etkisi altına alan Covid-19 pandemi koşullarına hızlıca uyum sağlayarak online platform üzerinden düzenlenecektir.

Bununla birlikte, Sağlık, Bilim ve Teknoloji Zirvesi, geleceğin dünyasına Sağlık, Bilim ve Teknoloji gözlüğüyle çok yönlü bir bakış açısıyla; bilgi, deneyim ve buna ek olarak ilham paylaşmak için eş zamanlı etkinlik programları ile 22-25 Nisan tarihleri arasında etkinlik gerçekleştirilecektir.

Medcon 2021 Tanıtım Dosyası

İletişim

Adres: Ankara Üniversitesi

Telefon: 0 312 999 99 99

E-Posta: iletisim@medconzirve.com

Web: medconzirve.com

Medcon Zirve 2021 İletişim Bilgileri

Etkinlik Genel Koordinatörü

Muhammed Can Dama

Sponsorluk ve Kurumsal İletişim Koordinatörü

Ece Akyüz

Hakkında hipokratist

Ayrıca Kontrol Et

Ortopedi ve Travmatoloji İstanbul Buluşması

Ortopedi ve Travmatoloji İstanbul Buluşması

Ortopedi ve Travmatoloji İstanbul Buluşması; Türk Ortopedi ve Travmatoloji Derneği – TOTDER tarafından ilk olarak …

Bir cevap yazın