ETKİNLİK EKLE

ETKİNLİK EKLE

Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.

Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

 • Bu etkinlik geçti.

Türk Nöroradyoloji Derneği Ulusal 33. Yıl Kongresi

16 Şubat - 08:00 - 18 Şubat - 17:00

Türk Nöroradyoloji Derneği Ulusal 33. Yıl Kongresi

Türk Nöroradyoloji Derneği Ulusal 33.Yıl Kongresi, 16-18 Şubat 2024 tarihleri arasında Radisson Blu Otel – Şişli, İstanbul’da gerçekleştirilecektir.

Kongre Başkanlığını Prof. Dr. Gülgün Yılmaz Ovalı’nın üstlendiği 33. Yıllık Kongrede, ayrıca Kongre Sekreterliğine Prof. Dr. Kader Karlı Oğuz seçilmiştir. Özellikle 2024 yılı ulusal kongresinde yurt dışından kendi alanlarında deneyimli davetli misafirler yer alacaktır. Aynı zamanda kas iskelet radyolojisinin dünyadaki önemli isimlerinden Dr. Ali Guermazi, spinal görüntüleme konusunda, Avrupa Pediatrik Radyoloji Derneği Başkanı ve Avrupa Nöroradyoloji Derneği’nde aktif eğiticilik yapan pediatrik nöroradyolog Dr. Maria I Argyropoulou yenidoğan iskemisi ve pediatrik ensefalit üzerine deneyimleri ile tanısal nöroradyoloji konusunda çalışmaları olan Dr. Lotfi Hacein Bey nöroonkoloji görüntülemesini tüm yönleriyle ele alacaktır.

Davetli misafirlerin yanı sıra Türkiye’nin önde gelen nöroradyoloji hocaları ile diğer genç hekim üyelerinin harmanlandığı bilimsel programda pediatrik ve tanısal nöroradyolojiye yer verilecektir. Dolayısıyla baş ve boyun radyolojisi, spinal ve vasküler tanısal ve girişimsel radyolojide güncel gelişmeler kongre boyunca sürecek konuşma ve diğer olgu tartışmaları detaylı olarak değerlendirilecektir.

Bunlara ek olarak, sosyal program dahilinde Türkiye’de ilk organ naklini gerçekleştiren organ nakli konusunda çalışmaları ile dünyada saygın bir yeri olan, Başkent Üniversitesi kurucusu ve yönetim üst kurulu başkanı Prof. Dr. Mehmet Haberal kongrede yer alacaktır. Bununla birlikte 2024 yılı kongresinde, geçmiş Türk Nöroradyoloji Derneği Ulusal Kongrelerinde olduğu gibi İngilizce ve Türkçe bildiri özeti kabul edilecektir. Ayrıca İngilizce bildiri özetlerinin Türk Nöroradyoloji Derneği’nin resmi yayın organı olan ve SCI’de indekslenen Neuroradiology’de yayınlanacaktır. Aynı zamanda kongre öncesinde, diploma kurslarının sınavlarını başarı ile tamamlayan meslek üyelerinin yeterlilik sınavları yapılacak ve diploma töreninde hocaların elinden diplomalarını alacaktır.

Kurulları

Kurulları

Türk Nöroradyoloji Derneği

Başkan

 • Dr. E. Turgut TALI

Başkan Yardımcısı

 • Dr. Naci KOÇER

Genel Sekreter

 • Dr. Cem ÇALLI

Sayman

 • Dr. Osman KIZILKILIÇ

Üyeleri

 • Dr. Özlem ALKAN
 • Dr. Nail BULAKBAŞI
 • Dr. Kader KARLI OĞUZ

Diğer Üyeler

Türk Nöroradyoloji Derneği Ulusal 33.Yıl Kongresi

Düzenleme Kurulu

2024 Kongre Başkanı

 • Dr. Gülgün YILMAZ OVALI

Kongre Sekreteri

 • Dr. Kader KARLI OĞUZ

Bilimsel Kurulu

 • Dr. Özlem ALKAN
 • Dr. Ömer KİTİŞ
 • Dr. Osman KIZILKILIÇ
 • Dr. Murat VELİOĞLU
 • Dr. Nail BULAKBAŞI
 • Dr. Gülgün YILMAZ OVALI
 • Dr. Kader KARLI OĞUZ
 • Dr. Simay KARA
 • Dr. Cem ÇALLI
 • Dr. Gökçen ÇOBAN ÇİFÇİ
 • Diğer

Bilimsel Programı.Kayıt & Konaklama

Türk Nöroradyoloji Derneği

Adres: Davutpaşa Mah. Kocamustafapaşa Cad. Etyemez Tekke Sok. No: 45 Merih İş Merkezi Kat: 1 Daire: 34 Fatih, İstanbul

Telefon: 0 530 223 66 58

E-Posta: tnrd1991@gmail.com

Web: www.tnrd.org.tr

Detaylar

Başlangıç:
16 Şubat - 08:00
Bitiş:
18 Şubat - 17:00
Etkinlik etiketleri:
, , ,
Website:
https://www.tnrd2024.org/tr/

Organizatör

Serenas Uluslararası Turizm Kongre Organizasyon
Phone
+90 312 440 50 11
E-mail
Organizatör sitesini görüntüle

Mekan

Radisson Blu Hotel İstanbul Şişli
19 Mayıs, 19 Mayıs Cd. No: 2,
İstanbul, Şişli 34360 Türkiye
+ Google Haritalar
Phone
+90 212 375 00 00
Mekan sitesine git

Türkiye’de tıp dernekleri ve sağlık kurum ve kuruluşları tarafından organize edilen Etkinlikler; sağlık profesyonellerini bir araya getirerek tıp ve sağlık alanındaki bilgi, araştırma ve gelişmeler paylaşılmaktadır. Ayrıca etkinlikler içinde yer alan tıp ve sağlık alanındaki önemli ay, gün ve haftalar toplumdaki farkındalığı oluşturmaktadır.

 

Etkinliklerin temel amacı, sağlık profesyonellerinin fikir alışverişinde bulunabildiği, yeni tıbbi teknolojiler hakkında bilgi edinebildiği ve en son araştırma bulgularını tartışabildiği bir platform sağlamaktadır. Katılımcılar, en son tıbbi buluşlar ve ilerlemeler hakkında bilgi edinebildikleri açılış konuşmaları, panel tartışmaları ve çalıştaylar gibi çeşitli oturumlara katılabilmektedir.

 

Aynı zamanda tıp kongreleri ve diğer etkinlik toplantılarında sağlık profesyonelleri ve toplumlar ağ kurma fırsatı yakalamaktadır. Bu etkinlikler, katılımcılar tanışmak ve bağlantı kurmak, deneyimleri paylaşmak ve gelecekte işbirliklerine yol açabilen ilişkiler kurmak için eşsiz bir fırsat sunmaktadır.

 

Tıp ve sağlık kongre toplantıları yeni tıbbi cihaz ve teknolojileri keşfetme şansı ile çeşitli tıbbi şirketlerin katılımcıları en yeni tıbbi ürün ve hizmetlerini sergilemektedir. Etkinlik katılımcıları; yeni tıbbi cihazlar, ilaçlar ve sağlıkla ilgili diğer ürünler hakkında bilgi edinme şansı yakalamaktadır.

 

Bu etkinlik toplantıları, katılımcılara eğitim ve ağ oluşturma fırsatlarının yanı sıra yeni şehirleri ve kültürleri keşfetme şansı sunmaktadır. Etkinlikler genellikle Türkiye’nin farklı şehirlerinde düzenleniyor ve katılımcılara yeni kültürleri, mutfakları ve manzaraları deneyimleme şansı vermektedir.

 

Etkinliklerin tarih ve yerleri Hipokratist – Sağlık Ansiklopedisinde  yer almaktadır.

events

ETKİNLİK EKLE

ETKİNLİK EKLE

Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.