ETKİNLİK EKLE

ETKİNLİK EKLE

Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.

Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

45. Türkiye Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları Kongresi

17 Nisan - 08:00 - 21 Nisan - 17:00

45. Türkiye Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları Kongresi

45.Türkiye Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları Kongresi, Türkiye Endokrinoloji ve Metabolizma Derneği tarafından 17-21 Nisan 2024 tarihleri arasında Susesi Hotel, Antalya’da gerçekleştirilecektir.

Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları alanında Türkiye’nin en önemli bilimsel buluşmalarından biri olan Türkiye Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları Kongresi, her yıl büyüyen bir çizgide daha önemli hale gelmektedir.

Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları biliminde gelişen güncel veri ve çalışmalar ışışında, TEMD üyeleri ve katılımcılar ile birlikte 2024 kongresinde konuşmacıların yer alacağı konferans ve panellerde günlük pratiğe katkı sağlayan, temel ve ileri düzey akademik bilgiler güncellenecektir. Ayrıca sözel ve poster bildiri oturumlarıyla katılımcıların çalışmalarını sunma fırsatı sağlanacaktır.

45.Türkiye Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları Kongresi, “Başka Dünya Yok” ve küresel ısınma, çevre kirliliği gibi faktörlerin ormanları, gölleri, nehirleri ve endokrin sistemini olumsuz etkileyerek son yıllarda etkisini giderek gösteren iklim değişikliğine dikkat çekmek için hem bireysel, hem de TEMD’in hedef farkındalığını artırmak, yapabilecekleri belirlemek amacıyla 2024 yılının ana teması “Çevre ve İnsan” olarak belirlenmiştir.

Detaylar

Başlangıç:
17 Nisan - 08:00
Bitiş:
21 Nisan - 17:00
Etkinlik etiketleri:
, ,
Website:
https://www.temhk.org/

Organizatör

Feniks Kongre Organizasyon
Phone
+90 312 442 70 40
E-mail
feniks@feniksturizm.com.tr
Organizatör sitesini görüntüle

Mekan

Susesi Luxury Resort
Belek, İskele Mevkii,
Antalya, Serik 07450 Türkiye
+ Google Haritalar
Phone
+90 242 277 11 61
Mekan sitesine git

Türkiye’de tıp dernekleri ve sağlık kurum ve kuruluşları tarafından organize edilen Etkinlikler; sağlık profesyonellerini bir araya getirerek tıp ve sağlık alanındaki bilgi, araştırma ve gelişmeler paylaşılmaktadır. Ayrıca etkinlikler içinde yer alan tıp ve sağlık alanındaki önemli ay, gün ve haftalar toplumdaki farkındalığı oluşturmaktadır.

 

Etkinliklerin temel amacı, sağlık profesyonellerinin fikir alışverişinde bulunabildiği, yeni tıbbi teknolojiler hakkında bilgi edinebildiği ve en son araştırma bulgularını tartışabildiği bir platform sağlamaktadır. Katılımcılar, en son tıbbi buluşlar ve ilerlemeler hakkında bilgi edinebildikleri açılış konuşmaları, panel tartışmaları ve çalıştaylar gibi çeşitli oturumlara katılabilmektedir.

 

Aynı zamanda tıp kongreleri ve diğer etkinlik toplantılarında sağlık profesyonelleri ve toplumlar ağ kurma fırsatı yakalamaktadır. Bu etkinlikler, katılımcılar tanışmak ve bağlantı kurmak, deneyimleri paylaşmak ve gelecekte işbirliklerine yol açabilen ilişkiler kurmak için eşsiz bir fırsat sunmaktadır.

 

Tıp ve sağlık kongre toplantıları yeni tıbbi cihaz ve teknolojileri keşfetme şansı ile çeşitli tıbbi şirketlerin katılımcıları en yeni tıbbi ürün ve hizmetlerini sergilemektedir. Etkinlik katılımcıları; yeni tıbbi cihazlar, ilaçlar ve sağlıkla ilgili diğer ürünler hakkında bilgi edinme şansı yakalamaktadır.

 

Bu etkinlik toplantıları, katılımcılara eğitim ve ağ oluşturma fırsatlarının yanı sıra yeni şehirleri ve kültürleri keşfetme şansı sunmaktadır. Etkinlikler genellikle Türkiye’nin farklı şehirlerinde düzenleniyor ve katılımcılara yeni kültürleri, mutfakları ve manzaraları deneyimleme şansı vermektedir.

 

Etkinliklerin tarih ve yerleri Hipokratist – Sağlık Ansiklopedisinde  yer almaktadır.

events

ETKİNLİK EKLE

ETKİNLİK EKLE

Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.