ETKİNLİK EKLE

ETKİNLİK EKLE

Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.

Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

4. Mezoterapi Kongresi

1 Mart - 08:00 - 3 Mart - 17:00

4. Mezoterapi Kongresi

4.Mezoterapi Kongresi, Mezoterapi Derneği tarafından 01-03 Mart 2024 tarihleri arasında Wyndham Grand İstanbul Levent’te gerçekleşecektir.

Mezoterapi alanında uygulama yapan hekimlerin yeni ürün, ürün ve uygulama teknikleri ile bilgi ve deneyimlerin geliştirmesinin hedeflendiği Mezoterapi Kongresi, 2019 yılında itibaren her yıl daha fazla hekim ile firmanın buluşmasını sağlamaktadır. Mezoterapi Kongreleri, tüm mezoterapi bileşenlerinin katkılarıyla Türkiye’de alanındaki önemli ve tek organizasyon haline gelmiştir. Özellikle hastalar açısından mezoterapinin yükselen ivmesi Mezoterapi Kongreleri’nin de önemini artırmıştır.

2024 yılı Kongresinin ana amacı bilimsel ve güncel sunumların yanında yeni ürün, cihaz ve tekniklerini katılımcılara direk aktarabileceği bir çalışma ortamı yaratmaktır. Sektörün üç önemli bileşeni olan hekim, hasta ve firmaların beraber gelişmesi, çalışması ve iyileşmesi ile güvenli uygulamalar gelecekteki başarılı çalışmaların temelini oluşturması beklenmektedir. Böylece 2024 kongresi, Türkiye’yi sağlık hizmetleri ve sağlık turizmi alanınlarında bir mezoterapi eğitim ve kongre merkezi haline getirilmesini hedeflemiştir.

Kurulları

Kurulları

4.Mezoterapi Kongresi

Başkanı

  • Dr. Ahmet Atalık

Kongre Sekreteri

  • Dr. Ufuk Alatekin

Düzenleme Kurulu

  • Dr. Gönül Ateşsaçan
  • Dr. Seran Göçer
  • Dr. Nazan Karakuş
  • Dr. Figen Sayın Yıldıran

Bilimsel Programı.Kayıt & Konaklama

Mezoterapi Derneği | MEZODER

Adres: Kadıköy / İstanbul

Telefon: 0 542 641 41 82

E-Posta: mezoterapidernek@gmail.com

Web: www.mezoder.org.tr

Detaylar

Başlangıç:
1 Mart - 08:00
Bitiş:
3 Mart - 17:00
Etkinlik etiketleri:
, ,
Website:
https://www.mezoder2024.org/

Organizatör

K2 Kongre ve Etkinlik Hizmetleri
Phone
+90 216 428 95 51
E-mail
mezoder@k2-events.com
Organizatör sitesini görüntüle

Mekan

Wyndham Grand İstanbul / Levent
Esentepe, Büyükdere Cd. No 177-183
İstanbul, Şişli 34394 Türkiye
+ Google Haritalar
Phone
+90 212 386 10 00
Mekan sitesine git

Türkiye’de tıp dernekleri ve sağlık kurum ve kuruluşları tarafından organize edilen Etkinlikler; sağlık profesyonellerini bir araya getirerek tıp ve sağlık alanındaki bilgi, araştırma ve gelişmeler paylaşılmaktadır. Ayrıca etkinlikler içinde yer alan tıp ve sağlık alanındaki önemli ay, gün ve haftalar toplumdaki farkındalığı oluşturmaktadır.

 

Etkinliklerin temel amacı, sağlık profesyonellerinin fikir alışverişinde bulunabildiği, yeni tıbbi teknolojiler hakkında bilgi edinebildiği ve en son araştırma bulgularını tartışabildiği bir platform sağlamaktadır. Katılımcılar, en son tıbbi buluşlar ve ilerlemeler hakkında bilgi edinebildikleri açılış konuşmaları, panel tartışmaları ve çalıştaylar gibi çeşitli oturumlara katılabilmektedir.

 

Aynı zamanda tıp kongreleri ve diğer etkinlik toplantılarında sağlık profesyonelleri ve toplumlar ağ kurma fırsatı yakalamaktadır. Bu etkinlikler, katılımcılar tanışmak ve bağlantı kurmak, deneyimleri paylaşmak ve gelecekte işbirliklerine yol açabilen ilişkiler kurmak için eşsiz bir fırsat sunmaktadır.

 

Tıp ve sağlık kongre toplantıları yeni tıbbi cihaz ve teknolojileri keşfetme şansı ile çeşitli tıbbi şirketlerin katılımcıları en yeni tıbbi ürün ve hizmetlerini sergilemektedir. Etkinlik katılımcıları; yeni tıbbi cihazlar, ilaçlar ve sağlıkla ilgili diğer ürünler hakkında bilgi edinme şansı yakalamaktadır.

 

Bu etkinlik toplantıları, katılımcılara eğitim ve ağ oluşturma fırsatlarının yanı sıra yeni şehirleri ve kültürleri keşfetme şansı sunmaktadır. Etkinlikler genellikle Türkiye’nin farklı şehirlerinde düzenleniyor ve katılımcılara yeni kültürleri, mutfakları ve manzaraları deneyimleme şansı vermektedir.

 

Etkinliklerin tarih ve yerleri Hipokratist – Sağlık Ansiklopedisinde  yer almaktadır.

events

ETKİNLİK EKLE

ETKİNLİK EKLE

Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.