ETKİNLİK EKLE

ETKİNLİK EKLE

Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.

Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

12. Ege Hematoloji Onkoloji Kongresi

14 Mart - 11:30 - 16 Mart - 13:15

12. Ege Hematoloji Onkoloji Kongresi

12.Ege Hematoloji Onkoloji Kongresi – EHOK 2024, Ege Hematoloji Onkoloji Derneği – EHOD tarafından 14-16 Mart 2024 tarihleri arasında Radisson Blu Hotel – Çeşme, İzmir’de gerçekleştirilecektir.

Gelenekselleşen Ege Hematoloji Onkoloji Kongresi, alanında deneyimli ve uzman meslek üyeleri ile güncel gelişmelerin yanı sıra bilgi ve deneyimler her yıl Hematoloji Onkoloji Kongrelerinde paylaşılmaktadır.

EHOK 2024’de gerçekleştirilecek panel, konferans, olgu ve karşıt görüş tartışmalarının yer alacağı workshoplar, sözel ve poster bildiriler ile gelişim, değişim ve yenilikler tartışılacaktır. 12. Ege Hematoloji Onkoloji Kongresi’nde alanında deneyimli ve uzmanlar güncel gelişmeler ile bilgi ve deneyimlerini paylaşacaktır. Ortak oturumlar ile interaktif paylaşımların olacağı EHOH 2024, meslek üyelerini bir araya getirme imkanı verecek ve keyifli bilimsel ve sosyal bir ortam sağlayacağı amaçlanmıştır.

12.Ege Hematoloji Onkoloji Kongresi

Bilimsel Programı.Kayıt & Konaklama

Ege Hematoloji ve Onkoloji Derneği

Adres: Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hematoloji Bilim Dalı – Bornova-İzmir

Telefon: +90 532 332 12 69

  • Dr. Fahri Şahin

E-Posta: fahri.sahin@ege.edu.tr – drfahrisahin@gmail.com

  • Dr. Canfeza Sezgin

E-Posta: canfezasezgin@gmail.com

Web: www.ehod.org

Detaylar

Başlangıç:
14 Mart - 11:30
Bitiş:
16 Mart - 13:15
Etkinlik etiketleri:
, ,
Website:
https://www.ehok2024.com/

Organizatör

L.O.V.İ. Turizm & Organizasyon
Phone
0 531 974 90 21
E-mail
ece@loviturizm.com
Organizatör sitesini görüntüle

Mekan

Radisson Blu Resort & Spa – Çeşme
Altınyunus, 3435. Sk. No:25
İzmir, Çeşme 35930 Türkiye
+ Google Haritalar
Phone
+90 232 455 45 00
Mekan sitesine git

Türkiye’de tıp dernekleri ve sağlık kurum ve kuruluşları tarafından organize edilen Etkinlikler; sağlık profesyonellerini bir araya getirerek tıp ve sağlık alanındaki bilgi, araştırma ve gelişmeler paylaşılmaktadır. Ayrıca etkinlikler içinde yer alan tıp ve sağlık alanındaki önemli ay, gün ve haftalar toplumdaki farkındalığı oluşturmaktadır.

 

Etkinliklerin temel amacı, sağlık profesyonellerinin fikir alışverişinde bulunabildiği, yeni tıbbi teknolojiler hakkında bilgi edinebildiği ve en son araştırma bulgularını tartışabildiği bir platform sağlamaktadır. Katılımcılar, en son tıbbi buluşlar ve ilerlemeler hakkında bilgi edinebildikleri açılış konuşmaları, panel tartışmaları ve çalıştaylar gibi çeşitli oturumlara katılabilmektedir.

 

Aynı zamanda tıp kongreleri ve diğer etkinlik toplantılarında sağlık profesyonelleri ve toplumlar ağ kurma fırsatı yakalamaktadır. Bu etkinlikler, katılımcılar tanışmak ve bağlantı kurmak, deneyimleri paylaşmak ve gelecekte işbirliklerine yol açabilen ilişkiler kurmak için eşsiz bir fırsat sunmaktadır.

 

Tıp ve sağlık kongre toplantıları yeni tıbbi cihaz ve teknolojileri keşfetme şansı ile çeşitli tıbbi şirketlerin katılımcıları en yeni tıbbi ürün ve hizmetlerini sergilemektedir. Etkinlik katılımcıları; yeni tıbbi cihazlar, ilaçlar ve sağlıkla ilgili diğer ürünler hakkında bilgi edinme şansı yakalamaktadır.

 

Bu etkinlik toplantıları, katılımcılara eğitim ve ağ oluşturma fırsatlarının yanı sıra yeni şehirleri ve kültürleri keşfetme şansı sunmaktadır. Etkinlikler genellikle Türkiye’nin farklı şehirlerinde düzenleniyor ve katılımcılara yeni kültürleri, mutfakları ve manzaraları deneyimleme şansı vermektedir.

 

Etkinliklerin tarih ve yerleri Hipokratist – Sağlık Ansiklopedisinde  yer almaktadır.

events

ETKİNLİK EKLE

ETKİNLİK EKLE

Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.