Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Ana Sayfa / Hastaneler / Beylikdüzü Devlet Hastanesi

Beylikdüzü Devlet Hastanesi

Beylikdüzü Devlet Hastanesi; sağlık hizmeti vermek amacıyla 3 Ekim 2016 tarihinde Büyükçekmece, İstanbul‘da faaliyetlerine başlamıştır.

Hastane, 28 Nisan 2017 tarihinde Sağlık Bilimleri Üniversitesi Kanuni Sultan Süleyman Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne bağlanmış olup; 30 Haziran 2018 tarihine kadar Beylikdüzü Ek Hizmet Binası adı altında B Sınıfı Hastane olarak hizmet vermeyi sürdürmüştür.

Beylikdüzü Devlet Hastanesi, Sağlık Bakanlığı mevzuatları ile belirlenmiş özellikle sağlıkta kalite standartları kapsamında; hasta ve çalışan güvenliği ile memnuniyetine odaklı bir yönetim anlayışıyla, modern tıbbi teknolojiyle donatılmıştır. Hastanenin acil servis, ameliyathane, doğumhane, evde sağlık hizmetleri, hasta katları, idari birimler, laboratuvarlar, poliklinikler, sterilizasyon, tıbbi görüntüleme ve yoğun bakımları ile sağlık hizmeti sunmaya devam etmektedir.

Hastane iki ana binadan oluşan toplamda 39,318 m²’lik alan içinde 360 yatak kapasitesi ile; doğalgaz ve yenilebilen enerji sistemleriyle kendi enerjisini üretebilme teknolojisine sahip, akıllı bina niteliğindedir.

Beylikdüzü Devlet Hastanesi amacı doğrultusunda, toplumun her kesiminden bireye yüksek nitelikli sağlık hizmeti sunması; bunun yanında beklentileri karşılayabilmesi, hastalarının güven duydukları ve memnun kaldıkları bir sağlık kuruluşu olmayı amaçlamaktadır. Bununla birlikte, sağlık hizmeti sunumunda mükemmele ulaşmak ve tercih edilen hastane olmayı hedeflemektedir.

Beylikdüzü Devlet Hastanesi

Politikası

Hastane aynı zamanda, Sağlık Bakanlığı mevzuatları çerçevesinde; din, dil, ırk ve cinsiyet ayrımı gözetmeksizin, sağlıkta kalite standartlarını ve etik değerleri esas alarak, hasta ve çalışan güvenliğinin yanı sıra memnuniyetini önemseyen bir yönetim anlayışı ile sürekli ölçme – iyileştirme mekanizmalarını kullanarak, güncel bilgi ve modern teknolojinin ışığında; güvenli, ulaşılabilen, sürdürülebilen, bütüncül, şeffaf, güleryüzlü ve şefkatli sağlık hizmeti sunmaktır.

Misyon, Vizyon ve Değerler

Hastaneye başvuran toplumun her kesiminden bireyin beklentilerini ve bunun yanında ihtiyaçlarını karşılayabilmesi açısından sağlık hizmetini; özellikle insani ve ahlaki değerlere saygılı, güler yüzlü, şefkatli, kaliteli bir şekilde sunmayı kendine misyon edinmiştir.

Ayrıca hastane, hastalarına üst düzeyde kaliteli sağlık hizmeti sunarken, ulusal ve uluslararası kalite standartları rehberliğinde; güncel bilgi ve modern teknolojinin desteği ile etik ilke ve insani değerlerden ödün vermeden, yenilikleri takip ederken sürekli gelişen ve sağlığı geliştiren, ayrıca emsalleri arasında ilk akla gelen hastane olmayı kendine vizyon edinmiştir.

Beylikdüzü Devlet Hastanesi‘nden RANDEVU alabilmek için 182 numaralı telefonu arayabilir, aynı zamanda randevuyu MHRS www.hastanerandevu.com adlı web adresinden bağlanmak için TIKLAYINIZ.

A L O 182 Online Randevu Doktorları T E L E F O N Sonuçlar

İletişim

Adres: Pınartepe Mah. Yavuz Sultan Selim Blv. 253 Sok. No: 8 Büyükçekmece / İstanbul

Telefon: 0 212 856 27 40

Faks: 0212 856 27 40

Web: beylikduzudh.saglik.gov.tr

Beylikdüzü Devlet Hastanesi Ulaşım

İETT Hattı

76G, 76GM, 145M, 303, 303A, 400A, 401, 418, 448, HT48,

Minibüs / Dolmuş Hattı

Minibüs: BL – 109

 

Hakkında hipokratist

Ayrıca Kontrol Et

Mimar Sinan Devlet Hastanesi

Mimar Sinan Devlet Hastanesi

Mimar Sinan Devlet Hastanesi, 01 Haziran 2018 tarihinde Büyükçekmece, İstanbul’da hizmet vermeye başlamıştır. Büyükçekmece ve …

Bir cevap yazın