Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Ana Sayfa / Ecza Depoları / Yeni Nesil Ecza Deposu

Yeni Nesil Ecza Deposu

Yeni Nesil Ecza Deposu; ecza deposu hizmetleri vermek amacıyla 25 Temmuz 2016 tarihinde Yakacık, Kartal ilçesi İstanbul’da kurulmuştur.

Serbest Eczaneler ve Özel Hastanelerde çeşitli hizmetlerde üst düzey yönetici olarak görev yapmış olan Abdullah Ateş, Fatih Demirkaya, Ramazan Boyacıoğlu ve Yusuf Sevindik tarafından kurulan ve yönetimini oluşturdukları Yeni Nesil Ecza Deposunu kazandıkları tecrübe ile üst sıralara çıkarmayı hedeflemektedir. Yakacık‘da bulunan, 1000 m2 depo, 350 m2 ofis alanında operasyonlarını yürüten Yeni Nesil; ecza deposu olarak sektöre yeni bir soluk ve anlayış getirmeyi amaçlayarak kısa zaman içinde ecza depoları içinde sektörün tanınan öncüleri arasında adı anılmaya başlanmıştır.

Yeni Nesil Ecza Deposu; alanlarında tecrübeli personellerinin yanı sıra kurum içi eğitim ile eğitim süreçlerinden geçirilerek yetiştirdiği 60’ın üzerinde çalışanı ile birlikte faaliyetlerine devam etmektedir. Yeni Nesil, kurulduğu günden günümüze istikrarlı ve sürekli artan iş hacmi ile tüm departmanlarına yeni istihdam fırsatları yaratmaya devam etmektedir.

Yeni Nesil Ecza DeposuYurt içinde özel hastanelerle birlikte kamu ve üniversite hastanelerine ilaç tedarik etmekte olan Yeni Nesil; tüm coğrafi bölgelerde ve merkez ofislerinde, özel hastaneler, kamu hastaneleri ve üniversite hastanelerine odaklanmış departmanları ile konusunda uzman çalışanlarıyla beraber iş ortaklarına kaliteli hizmet sunmayı sürdürerek devam etmektedir.

Yeni Nesil; özel ve kamu hastaneleri ile birlikte tüm hastanelere hizmet veren, sınırsız tedarik ve müşteri memnuniyetine sahip, Türkiye’nin en büyük ecza deposu olmayı kendine vizyon edinmiştir.

Yeni Nesil; daima iyi, kaliteli, rekabetçi ve beğenilen hizmeti sunarak tüm iş partnerlerinin beklentilerini üst seviyelere taşımayı kendine misyon edinmiştir.

Hizmet Kalitesi olarak üstün hizmet kalitesi ile hizmet etmeyi hedefleyen Yeni Nesil; hijyenik ve kaliteli ortamda ürünlerini depolarında muhafaza etmesinin yanı sıra ürünleri müşterilerine hızlı ve güvenilir bir şekilde teslim etmeyi amaç edinmiştir.

Yeni Nesil

Yeni Nesil Ecza Deposu Faaliyet Alanları
  • Kamu İhaleleri
  • Özel Hastaneler
  • İhracat
İletişim

Adres: Gümüşpınar Mahallesi, Yakakent Cad. No: 30/3 PK: 34880 Kartal / İstanbul

Telefon: 0 216 309 32 32

Faks: 0 216 309 32 22

E-Posta: info@yeninesilecza.com

Web: www.yeninesilecza.com

Harita

Hakkında hipokratist

Ayrıca Kontrol Et

Ulusal Ecza Deposu

Ulusal Ecza Deposu

Ulusal Ecza Deposu; sağlık alanındaki ecza depoculuğu hizmeti vermek amacıyla 1991 yılında İzmir, Karabağlar ilçesinde …

Bir cevap yazın