Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type
Ana Sayfa / Tıbbi Dergiler / Türk Damar Cerrahisi Dergisi

Türk Damar Cerrahisi Dergisi

Türk Damar Cerrahisi Dergisi, Arteriyel, Venöz, Lenfatik Bozukluklar ve yönetimleri konularında orijinal makaleler yayınlayan uluslararası bir açık erişimli dergidir. Bunlarla ilgili; tüm klinik, cerrahi ve deneysel çalışmaları, başyazıları, güncel ve toplu incelemeleri, teknik belgeleri, vaka raporlarını, ilginç görüntüleri, yazışmaları ve yorumları içerir.

Dergi, Ulusal Vasküler ve Endovasküler Cerrahi Derneği ve Fleboloji Derneği resmi yayın organıdır. Dergi bu topluluklar tarafından finanse edilir ve yılda üç kez (Mart, Temmuz, Kasım) yayınlanır. Derginin politikası, içeriği ve formatı, Uluslararası Tıp Dergisi Editörleri Komitesinin gereksinimlerine (Biyomedikal Dergilere Sunulan Yazımlar İçin Düzgün Gereksinimler) uygundur.

Açık Erişim

Türk Damar Cerrahisi Dergisi, açık erişimli bir dergidir ve Budapeşte Açık Erişim Girişimi (BOAI) ‘de (www.budapestopenaccessinitiative.org/list_signatures) yer almaktadır. Açık erişim terimi, okuyucuların makalelerin tüm metinlerini ücretsiz olarak okuma, indirme, dağıtma, kopyalama, yazdırma, arama veya bağlantı yapma hakkını verir. Açık erişim politikasına göre, hakem tarafından gözden geçirilmiş araştırma literatürü kamuya açık bir şekilde erişilebilir ve kullanıcıların bu makalelerin tüm metinlerini okumalarına, indirmelerine, kopyalamalarına, dağıtmalarına, basmalarına, aramalarına veya bağlantılarına izin verme, indeksleme için tarama yapmalarını sağlamaktadır.

İletişim

Adres: Gaziosmanpaşa Mah., Nene Hatun Cad. No: 56, 06700 Çankaya / Ankara

Telefon: 0 312 447 43 99

Faks: 0 312 436 72 64

E-Posta: editor@turkishjournalofvascularsurgery.org

Web: www.turkishjournalofvascularsurgery.org

Hakkında hipokratist

Check Also

Anadolu Kardiyoloji Dergisi

Anadolu Kardiyoloji Dergisi

Anadolu Kardiyoloji Dergisi – The Anatolian Journal of Cardiology; 1 Mart 2001 tarihinde Prof. Dr. …