Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Ana Sayfa / Tıbbi Yayınevleri / Tıp Kitabevi ve Yayıncılar

Tıp Kitabevi ve Yayıncılar

Tıp Kitabevi ve Yayıncılar; sağlık mesleklerinde çalışan profesyoneller ile tıp öğrencileri için dergi ve kitaplarla birlikte veri tabanı ve klinik araştırma araçları gibi çevrimiçi içerikli yayınlar yapmaktadır.

Tıp ve sağlık alanındaki tüm klinisyen, tıp öğrenci ve yardımcı sağlık personellerine profesyonel olarak hizmet veren tıbbi yayıncılar; kitap, dergi, poster ve kılavuzlar ile Türkiye’nin tıp yayıncılık pazarında geniş bir formatta hizmet vermektedir. Tıbbi yayıncılık sektörü; tıp kitabı koleksiyonları, açık erişim, dergi sitesi lisanslarının yanı sıra veri tabanları ve araçlarının çevrimiçi dağıtımlarını gerçekleştirmektedir. Çevrimiçi içerik, kitaplar ve dergiler dahil diğer tüm yayıncılık kanallarında hizmet veren medikal yayıncılık sektörü; hastaneler, gruplar, sağlık meslek mensupları, tıbbi vakıf ve derneklerin gerekli veri tabanları ile beraber gerekli araçlar sağlamaktadır.

Dergi yayıncılığında dijitale geçiş ile birlikte; son yıllarda kitaplarında önemli bir dijital faktör haline gelmesi ile açık erişim hareketinin yayıncı iş modelleri arasında yerine almıştır. Tıp yayıncıları; mobil cihazlar aracılığıyla erişilen ve sağlık sistemi içindeki iş akışına entegre edilebilen bilgi tabanlı ürünler geliştirerek önemli ölçüde baskıdan dijitale geçiş sağlamıştır.

Tüm sağlık branşlarında bilim insanları ve yazarlarla beraber hareket ederek tıp alanında etkin olarak katkıda bulunan tıp yayınevleri; tıp ve sağlık bilimlerinde branş, öğrenci ve sosyal sağlık kitapları ile birlikte bir çok alanda yayımlar yaparak, müşterilerine online olarak hizmetleri ile e-ticaret alanında okuyucularının isteklerine uygun şartlarda hizmet vermektedir.

Tıp Kitabevi ve Yayıncılar

Tıp Kitabevi ve Yayıncılar

Hakkında hipokratist

Ayrıca Kontrol Et

Ema Tıp Kitabevi

Ema Tıp Kitabevi

Ema Tıp Kitabevi; tıp, hemşirelik, diş hekimliği, veterinerlik, sağlık bilimleri alanlarında yayınlar yapmak amacıyla 2014 …

Bir cevap yazın