Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Ana Sayfa / Tıp Kongreleri / Tıbbi Tedarik Kongresi

Tıbbi Tedarik Kongresi

Tıbbi Tedarik Kongresi; sağlık bakanlığı, üniversiteler, özel sağlık kuruluşları ve tıbbi tedarik sektörünün önemli sivil toplum kuruluşlarının destek ve katılımlarıyla gerçekleştirilmektedir.

Tıbbi Tedarik Zinciri Yönetimi Kongresi; kapsamında gerçekleştirilen panel, çalıştay, kurs, bildiri ve yayınlarla Tedarik Zinciri alanında uygulama ve çözümlere bakışta ortak bir anlayış ve farkındalık gelişmiş; kongrede inovatif fikir ve uygulamalara zemin hazırlanmıştır. Kongre belli amaç ve hedeflerle yola çıkarak, başarılı geçen geçmiş toplantılarla; bilişim, denetim, finansman, kayıt, lojistik, satınalma ve stok takibi alanlarında bilgi paylaşımı ve eğitimlerin yanı sıra; sağlık sektöründe hizmet, teknoloji ve yeni ürünlerin sergilendiği, tedarikçilerle kullanıcıların bir araya geldiği bir platform olmuştur.

Kongre Amacı

AR&GE ve Üretim Kapasitesinin Geliştirilmesi.

İlaç ve tıbbi cihaz sektöründe yerli ve milli üretimin teşvik ve geliştirilmesi için gerekli çalışmaların yapılması.

Etkin Varlık Yönetimi

Tıbbi tedarik zincirinde her türlü kaynak israfının önlenmesi, başarılı uygulama örneklerinin paylaşılması.

Deneyim Paylaşımı ve Eğitim

Denetim, finansman, kayıt, satınalma, lojistik ve stok alanında çalışanların eğitim ve yetişmiş insan kaynağı açığının giderilmesi. Tıbbi tedarik zincirinde hizmet, teknoloji, uygulama ve yeni ürünler konusunda sektörel bilgi paylaşımı.

Hedef

Sağlık sektöründe “Varlık Yönetiminde Türkiye Modeli” ortaya koymak ve kaynakları verimli kullanarak “Kaliteli ve Sürdürülebilir Bir Sağlık Hizmeti” sunmak.

  • Önemli Konu Başlıkları
  • Tıbbi Tedarikte Yerelleşme ve Millileşme
  • Kamu Tedarik Süreçlerinde Yeni Uygulamalar
  • Etkin Varlık Yönetimi

5. Tıbbi Tedarik Kongresi

Kongrede; kaliteli ve sürdürülebilir bir sağlık hizmeti için kaynakların verimli kullanılmasının ve uluslararası standartlarda tedarik zinciri yönetiminin önem kazandığı günümüzde; tıbbi tedarik yönetimiyle ilgili sorunları tartışmak, yeni teknolojileri takip etmek ve başarılı uygulamaları paylaşmak amacıyla 11 – 13 Aralık 2019 tarihleri arasında Kızılcahamam’da gerçekleştirilecektir.

2019 yılında, sağlık bakanlığı, üniversiteler, özel sağlık kuruluşları ve tıbbi tedarik sektörünün önemli sivil toplum kuruluşlarının destek ve katılımlarıyla düzenlenecek kongrede İstanbul Kimyevi Maddeler ve Mamulleri İhracatçıları Birliği gibi önemli ihracatçı birliği de katılım ve destekleri ile kongrede yer alacaktır.

Tıbbi Tedarik Kongresinde bilişim, denetim, finansman, kayıt, lojistik, satınalma ve stok takibi alanlarında eğitim ve bilgi paylaşımının yanı sıra, tedarikçiler kullanıcıların bir araya geldiği iyi bir platform olarak bu alandaki uygulama ve çözümlere bakışta ortak bir anlayış ve farkındalık geliştiği görülmektedir. 11. Kalkınma Planına giren yerelleşme sürecine destek veren tıbbi cihaz endüstrisi, paydaşı olduğu ilaç sanayi ile birlikte tüm başlıklarla sonuç odaklı çıktılara odaklanacaktır.

4.Tıbbi Tedarik Kongresi

3.Tıbbi Tedarik Kongresi

2.Tıbbi Tedarik Kongresi

1.Tıbbi Tedarik Kongresi

İletişim

Adres: Kore Şehitleri Caddesi Yonca Apt. A Blok No: 1/5 Zincirlikuyu, Şişli / İstanbul

Telefon: 0 212 267 05 09

E-Posta: kayit@saturorganizasyon.com

Web: www.tibbitedarikkongresi.com

Hakkında hipokratist

Ayrıca Kontrol Et

Ulusal Endoüroloji Kongresi

Ulusal Endoüroloji Kongresi

Ulusal Endoüroloji Kongresi; Endoüroloji Derneği tarafından 1994 yılından itibaren iki yılda bir gerçekleştirilmektedir. Endoüroloji alanında …