Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Ana Sayfa / Tıbbi Görüntüleme Merkezleri / Tıbbi Görüntüleme Merkezleri

Tıbbi Görüntüleme Merkezleri

Tıbbi Görüntüleme Merkezleri alanında hizmet veren; insan sağlığı için kullanılan X-ışınları başta olmak üzere tüm radyasyon çeşitleri ile çalışan; Radyodiagnostik, Nükleer Tıp ve Radyoterapiyi kapsayan tüm tıbbi görüntüleme alanlarında çalışmalar yapan, bununla birlikte teknolojik gelişmeleri sağlayan merkezlerle, bu alanda faaliyetler gösteren ve bu konuda çalışmalar yapan kuruluşlar listede yer almaktadır.

Ayrıca mevzuatın öngördüğü koşulları taşıyan Radyoloji, Nükleer Tıp ve Radyoterapi alanlarında hizmet veren merkez ve kuruluşlar; aynı zamanda eğitim almış radyasyon ortamında görev yapan ehliyete sahip uzman kişiler çalıştırmaktadır. Radiyoloji, Nükleer Tıp ve Radyoterapi müesseseleri hakkında kanun kapsamında tıbbi görüntüleme gibi ayaktan muayene, tanı ve/veya tedavi hizmeti sunan sağlık kuruluşları arasında yer almaktadır.

Tıbbi Görüntüleme Merkezleri kuruluşları; aynı zamanda uzmanlık dallarının gerektirdiği ileri seviyedeki radyoloji tetkikleri için radyoloji hizmetleri 3153 sayılı kanun hükümlerine göre yürütülmektedir.

Tıbbi Görüntüleme Merkezleri

Tıbbi Görüntüleme Merkezleri

A

B

C

Ç

D

E

F

G

H

I

İ

K

  • Kare Dental Görüntüleme
  • Konrad Görüntüleme Merkezi
  • Koşuyolu Görüntüleme Merkezi

L

M

N

Ö

P

R

S

T

U

V

Hakkında hipokratist

Ayrıca Kontrol Et

Lotus Görüntüleme Merkezi

Lotus Görüntüleme Merkezi

Lotus Görüntüleme Merkezi; Yrd. Doç. Dr. Ömer Soy tarafından 2016 yılında Alsancak, Konak / İzmir‘de …

Bir cevap yazın