Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Ana Sayfa / Tıbbi Görüntüleme Merkezleri / Spektromar İleri Görüntüleme Merkezi

Spektromar İleri Görüntüleme Merkezi

Spektromar İleri Görüntüleme Merkezi; radyolojik ileri tetkikler yapmak amacıyla 1996 yılında Bakırköy, İstanbul‘da kurulmuştur.

Özel radyoloji kliniği olarak hizmet veren Spektromar; 2020 itibariyle radyolojinin en yeni tetkiklerinden olan Multislice BT cihazı ile Koroner Anjio dahil en modern tetkikleri yapabilmekte olup; herhangi bir ön hazırlık gerektirmeden klasik katater anjiografiye göre kolay ve hızlı olarak kontrast madde verilerek gerçekleştirerek, tetkik sonrası hastane koşullarında yatma zorunluluğunu ortadan kaldırmıştır. Merkez, 1.5 Tesla Philips MR ile tüm manyetik rezonans görüntüleme, klasik röntgen ve Mammografi tetkikleri ile birlikte; USG ve Doppler konusunda uzman kadrosuyla çalışmakta olup, ultrasonografi cihazı olan Toshiba Aplio 400 ve Siemens ACUSON Anteres marka cihazlar kullanılmaktadır.

Spektromar İleri Görüntüleme Merkezi; bünyesinde Düzen Laboratuvarlar Grubu olup, uluslararası sertifikaları bulunan akredite ve referans bir kuruluştur. Tüm biyokimyasal, hormonal, mikrobiyolojik ve genetik tetkikler Düzen Laboratuvar sisteminde yapılabilmektedir.

Spektromar İleri Görüntüleme Merkezi; doktorlar tarafından radyolojik tıbbi görüntüleme ve genel insan sağlığı hakkında yazdıkları makale ve incelemelerin yanı sıra; tıp literatürüne ait teknik bilgilerin bulunduğu makalelere web sitesinden yer vermektedir.

Spektromar İleri Görüntüleme MerkeziTetkikler
  • Koroner BT Anjiyografi
  • Multislice BT 64
  • Manyetik Rezonans – MR
  • Meme Görüntüleme
  • 4 Boyutlu Renkli Doppler Ultrasonografi
  • Check Up
  • Dijital ve Skolyoz Röntgen
  • Diğer Tetkikler
  • Tıbbi Tahlil Laboratuvarı
İletişim

Adres: Fişekhane Cad. No: 60/A – 1 PK: 34410 Bakırköy / İstanbul

Telefon: 0 212 570 72 85

Faks: 0 212 543 91 13

Facebook: www.facebook.com/spektromar

Linkedin: www.linkedin.com/spektromar

E-Posta: info@spektromar.com.tr

Web: www.spektromar.com.tr/

Hakkında hipokratist

Ayrıca Kontrol Et

Bizmer Radyoloji Merkezi

Bizmer Radyoloji Merkezi

Bizmer Radyoloji Merkezi, görüntüleme hizmeti sunmak amacıyla 2002 yılından itibaren Bursa ilinde hizmet vermeye başlamıştır. …

Bir cevap yazın