Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Ana Sayfa / İşitme Cihazı Merkezleri / Ses İşitme Cihazları

Ses İşitme Cihazları

Ses İşitme Cihazları; işitme çözümleri alanında faaliyet göstermek amacıyla 1994 yılında Kadıköy, İstanbul’da kurulmuştur.

Ses İşitme, 1998 -2003 yılları arasında Türkiye Distribütörlüğünü yaptığı, Danimarka merkezli Demant firması tarafından satın alınarak kurumsallaşma yoluna giderek, yabancı sermayeli bir olarak hizmetlerini Türkiye’de devam etmektedir.

İşitme kayıplı bireylere en iyi işitme cihazları ve ürünlerinin yanı sıra en iyi hizmet vermeyi amaç edinmiş olan Ses İşitme Cihazları; taşıdığı sorumluluk bilinci ile kalitesini arttırarak ve daha fazla çalışarak hizmetlerine devam etmektedir. Türkiye’nin önemli odyologları ile birlikte uzman kadrosu ve üstün hizmet kalite anlayışıyla Türkiye’de yaşayan işitme sorunu bulunan bireylerin sorunlarına doğru çözümler sunmak ve kaliteli bir yaşam sürdürmelerine imkan sağlamayı hedeflemektedir.

Ses İşitme Cihazları; çatısı altında bulundurduğu Oticon, Bernafon, Philips Hearlink, Maico marka işitme cihazları ve önemli AR-GE yatırımları ile birlikte koklear implant ve kemiğe implant alanında söz sahibi olan Oticon Medical markası, diagnostik cihazlarda Maico‘nun yanı sıra 2016 yılında bünyesine aldığı Amerikan devi GSI markası ile faaliyetlerine başarılı bir şekilde devam etmektedir. Türkiye genelinde 100’ün üzerinde bayisi ile satış, teknik servis ve satış sonrası hizmetlerini sunmaya devam etmektedir. Firma, sıkça sorulan sorular hakkında detaylı bilgilerin yanı sıra merak edilen konular hakkında detaylı bilgiler için internet sayfalarından bilgiler paylaşmaktadır.

Misyon ve Vizyonu

Ses İşitme; güçlü ekibi ile birlikte son teknolojiyi yakından takip ederek güven ve kaliteli hizmet anlayışı içersinde işitme çözümleri alanında pazar liderliğini korumayı kendine misyon edinmiştir.

Ses İşitme; işitme kaybı ile insanların hayatlarının sınırlanmadığı bir dünya yaratmayı vizyon edinmiştir.

Ses İşitme

Markaları

Bernafon

İdis

Grason – Stadler GSI

Maico İtalya

Medical Acoustic Instrument Company – Maico Diagnostics

Oticon

Oticon Medical

  • Kemiğe İmlante İşitme Sistemleri
  • Koklear İmplantlar

Philips Hearlink

Bayileri

İletişim

Adres: Sahrayıcedit Mahallesi Batman Sokak Royal Plaza No: 18/7 Kat: 5 PK: 34750 Kadıköy / İstanbul

Telefon: 0 216 577 30 30

Teknik Servis Müşteri Hizmetleri: 0 850 800 00 50

Faks: 0 216 577 30 34

E-Posta: bilgi@ses.com.tr

Web: www.ses.com.tr

Hakkında hipokratist

Ayrıca Kontrol Et

Adalar İşitme Merkezi

Adalar İşitme Merkezi

Adalar İşitme Merkezi; işitme cihazları, medikal ve tıbbi ürün kullanıcılarına hizmet vermek amacıyla 2000 yılında …

Bir cevap yazın