Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Ana Sayfa / Ecza Depoları / Pharmatürk İlaç Ecza Deposu

Pharmatürk İlaç Ecza Deposu

Pharmatürk İlaç Ecza Deposu; Türkiye’de kamu ve özel hastanelere hizmet vermek üzere Mart 2008 yılında Ankara’da kurulmuştur.

Türkiye’de bulunan kamu hastaneleri ile özel hastanelerin açmış olduğu ihalelere iştirak etmenin yanı sıra özel veya devlet adına faaliyet gösteren üniversite hastaneleri ile özel hastanelerinin hizmet açığını da gözlemleyerek tüm sağlık kuruluşlarına satış ve dağıtım hizmeti vermeye devam etmektedir. Modern ve ileri teknolojik altyapısı ile donatılmış binasında hizmet veren Pharmatürk İlaç Ecza Deposu; kaliteli hizmet anlayışı ile çalışmalarını sürdürmektedir.

İnsan sağlığı ön planda tutan Pharmatürk, standartlara uygun şekilde üretilmiş, saklama koşullarında muhafaza edilmiş ve sevkiyat kurallarına uygun olarak kullanıcılara ilaçları ulaştırmak amacıyla ”Sağlık İçin Hizmet” sloganı insan sağlığına hizmet vermektedir. İlaç firmalarından tedarik etmiş olduğu ürünleri, yönetmeliğe uygun şekilde muhafaza ederek yasalar çerçevesinde satış yapabileceği birimlere ulaştırmaktadır. Pharmatürk, insan sağlığını ön planda tutan ve değer veren tüm hastanelere hizmet vermektedir.

Pharmatürk Ecza Deposu, ulusal ve uluslararası üretici ilaç firmalarından ilaç, serum ve tıbbi malzemeler satın alarak depolama faaliyetlerini yerine getirmekte olup; kamu, üniversite ve özel sağlık kuruluşlarına bu ürünlerin satışını gerçekleştirmektedir.

Pharmatürk Ecza DeposuŞirket kuruluş amacına ulaşırken; yasal ve müşteri şartlarına eksiksiz olarak uymayı, ürünleri kısa sürede ve uygun şartlarda tedarik etmeyi, ürüne özgü depolama ve muhafaza şartlarını yerine getirmesinin yanı sıra İş Sağlığı ve Güvenliği şartlarına azami ölçüde uymayı ve bu alandaki riskleri en aza indirgemesinin yanında hissedar, müşteri ve çalışan menfaatlerine azami önem ve dikkati göstermeyi kendisine ilke edinmiştir.

Pharmatürk Ecza Deposu; hizmet sunumunda sürekli olarak iyileşmeyi sağlamak için kalite yönetim sistemi, eğitim, insan kaynağı, teknolojik alt yapı ve çalışma ortamına sürekli yatırım yapmayı kendisine felsefe olarak benimsemiştir.

Şirket; sağlık sektöründe üstlendiği sorumluluk bilinciyle medikal teknolojik gelişmelere yatırım yapmayı, Türk ekonomisine katkı sağlamayı ve müşterilerine hak ettiği kaliteli hizmeti sunmayı kendisine amaç edinmiştir.

Pharmatürk Kalite Politikası

Pharmatürk, bölgede liderliğini sürdürmek ve müşterilerinin beklentilerini aşabilmek için; kalite yönetim sistemi, müşteri şartları ve yasal şartlara uymak, hiç bir koşulda tüketici sağlığından ve kaliteden ödün vermemeyi kalite politikası olarak görmektedir.

Faaliyetlerinin her aşamasında insan sağlığını en üst düzeyde tutmakta olan Firma; faaliyetlerinde standardın ön gördüğü şartlara uygun olarak bir kalite yönetim sistemi oluşturmuştur. Kalite Yönetim Sisteminin uygulanması, sürekliliğinin sağlanmasının yanı sıra etkinliğinin sürekli iyileştirilmesini sağlayarak sistemin gerekli kıldığı tüm şartları tüm kuruluş genelinde yerine getirmektedir.

Firmada uygulanan kalite yönetim sisteminin kapsamı; İlaç Satışı ve Dağıtımı olarak belirlemiştir.

İletişim

Adres: Çamlıca Mah. Anadolu Blv. Regnum İş Merkezi 16 B / 4 Yenimahalle / Ankara

Telefon: 0 312 397 22 25

E-Posta: bilgi@pharmaturkecza.com

Web: www.pharmaturkecza.com

Hakkında hipokratist

Ayrıca Kontrol Et

Ulusal Ecza Deposu

Ulusal Ecza Deposu

Ulusal Ecza Deposu; sağlık alanındaki ecza depoculuğu hizmeti vermek amacıyla 1991 yılında İzmir, Karabağlar ilçesinde …

Bir cevap yazın