Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Ana Sayfa / Ecza Depoları / Öz-Sel Ecza Depoları

Öz-Sel Ecza Depoları

Öz-Sel Ecza Depoları; hastane pazarına hizmet vermek amacıyla Nev-Sel Ecza Deposu ismi ile 10 Mart 1977 tarihinde İstanbul’da faaliyetlerine başlamıştır.

Şirketin kurucusu Mustafa Oğuz, Nevzat Ecza Deposu Genel Müdürü olduğu dönemde sadece hastane pazarına hizmet vermek amacıyla bir ecza deposu kurma çalışmalarını, eczane dağıtımında iki rakip olan Nevzat Ecza Deposu ve Selçuk Ecza Deposu’nu bir araya getirerek Nev-Sel Ecza Deposu ismi ile faaliyetlerine başlamıştır. 05 Nisan 1982 tarihinde Nevzat Ecza Deposunun ortaklıktan ayrılması sonucu ismini Öz-Sel Ecza Depoları olarak değiştirmiş ve o günden saygınlığını koruyarak günümüze kadar gelmiştir.

Öz-Sel Ecza Depoları, kurulduğu günlerden günümüze başta çok uluslu ilaç firmalarını geride bırakarak hastane pazarında Türkiye’nin deneyimli ve güvenilen firması haline gelmiştir. Öz-Sel ’ in Türkiye’deki 1000’i aşkın devlet hastaneleri ve üniversite hastaneleri başta olmak üzere yıllık 3000 ihaleyi aşan bir iş hacmine ulaşmıştır. Özel hastaneler pazarında da önemli bir pazar payına sahip olan Öz-Sel; güven sağlayan yapısı ile ilaç firmalarının ve müşterilerinin duydukları güvenle yoluna devam etmektedir.

Türkiye’nin deneyimli ve güvenilen firması olan Öz-Sel; kendisine duyulan güvene ve sermaye birikimi sayesinde ilaç sektöründe öncü konumuna gelmiştir. Firma kamu ihale yasası kapsamında Türkiye’de ilaç sektörünün tüm satın alma taleplerine cevap verebilmek için güçlü kadrosuyla hizmet vermektedir.

Sağlık sektöründe faaliyetlerine ve çalışmalarına; ilaç pazarlama, ilaç lojistik ve  ilaç hizmeti yapan bir kuruluş olan Öz-Sel Ecza Depoları Ticaret ve Pazarlama A.Ş. hem ulusal, hem de uluslararası alanlarda standartlar ve yerel mevzuatları referans alarak kurum ve müşteri memnuniyetinin sürekliliğini sağlayacak şekilde hizmetlerini sürdürmeyi taahhüt etmektedir.

İletişim

Merkez

Adres: Büyükdere Cad. Naci Kasım Sok. Örnek Apt. No: 8/B 34387 Mecidiyeköy, Şişli / İstanbul

Telefon: 0 212 211 11 15

Faks: 0 212 211 93 96

E-Posta: info@ozsel.com

Web: www.ozsel.com

Şube

Adres: Şerifali Mah. Bayraktar Bulvarı Söyleşi Sok. No: 6 34775 Ümraniye / İstanbul

Telefon: 0 216 528 60 00

Faks: 0 216 528 60 99

Hakkında hipokratist

Ayrıca Kontrol Et

Melis Ecza Deposu

Melis Ecza Deposu

Melis Ecza Deposu, Türkiye’de faaliyet gösteren uluslararası ve yerli firma ilaçlarının depolama, satış ve dağıtımını …