Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

Otopsi

Otopsi – Autopsy; 2008 yılı Amerikan yapımı korku filminin yönetmenliğini Adam Gierasch‘ın yaptığı, senaryosunu Jace Anderson, Adam Gierasch ve Evan Louis Katz‘ın yazdığı, başrollerinde Michael Bowen, Jessica Lowndes, Ashley Schneider, Robert Patrick ve Jenette Goldstein yer almaktadır. Film 24 Ağustos 2008 tarihinde İngiltere’de Londra FrightFest Film Festivali‘nde gösterildi ve festivalin “Ölmek İçin Sekiz Filminden” biri olarak seçilmiştir. Filmin çekimleri ABD‘nin Louisiana eyaletinde gerçekleştirilmiştir.

5 arkadaş New Orleans‘ta Mardi Gras Festivaline giderler. Festivalde eğlendikten sonra eve giderken alkolün de etkisiyle bir trafik kazası geçirirler. Araçtan indiklerinde aracın altında bir adama çarptıklarını farkederler. Herhangi bir yardım talebinde bulunmadan bir ambulans gelir ve ambulansla tuhaf bir hastaneye giderler. Hastanede tedbir için muayene olmayı bekleyen arkadaş grubu; herkesin tek tek garip bir şekilde ortadan kaybolduğunu farkederler. Getirildikleri hastanenin aslında yıllar önce kapanmış bir yer olduğunu öğrenirler.

Hastanede yaşayan çılgın bir personel tarafından canlı hastalar üzerinde insanlık dışı deneylerin ölümcül hastalığı olan bir doktorun karısını kurtarmak için tasarlanmıştır. Deneyler acımasız ve çoğu zaman kurbanlarını öldürüyordu. Bir set üzerinde, bir hastanın iç organları otopsi masasının üzerine bir çelenk gibi asılır.

Otopsi – Autopsy

Yapım : 2008
Tür : Gerilim, Gizem, Korku
Süre : 84 dk
Yönetmen : Adam Gierasch
Senaryo : Jace Anderson , Adam Gierasch , Evan Louis Katz
Oyuncular : Michael Bowen, Jessica Lowndes, Ashley Schneider, Robert Patrick, Jenette Goldstein, Ross McCall
Yapımcı : Seven Arts Pictures, Warren Zide, Michael Arata
Müzik : Joseph Bishara
Ülke : ABD

Hakkında hipokratist

Ayrıca Kontrol Et

Patch Adams

Patch Adams

Patch Adams; Hunter Doherty Adams ve Maureen Mylander‘in Yaşam Boyu Kahkaha adlı kitabından esinlenerek, gerçek …