Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Ana Sayfa / Ağız ve Diş Sağlığı Merkezleri / Nuh Çimento Sanayi Vakfı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Nuh Çimento Sanayi Vakfı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Nuh Çimento Sanayi Vakfı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi; Nuh Çimento Eğitim ve Sağlık Vakfı tarafından 2002 yılında Kartepe İlçesi, Kocaeli‘nde kurulmuştur.

Nuh Çimento Eğitim ve Sağlık Vakfı tarafından 1998 yılında Kocaeli Devlet Hastanesi bağlı Trafik ve İlk Yardım Merkezi olarak inşa edilerek Sağlık Bakanlığına devredilen merkez; 2002 yılının Mayıs ayında yapılan düzenleme ile bünyesinde 7/24 Acil birimi de bulunan Nuh Çimento ADSM‘ye dönüştürülerek hizmet vermeye başlamıştır.

Halk arasında Nuh Çimento Diş Hastanesi, Kartepe Diş Hastanesi ve Uzunçiflik Diş Hastanesi olarak da bilinen Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi; sağlık hizmetinin kalite ve verimliliğin artırılması ile birlikte sürekliliğin sağlanması, sağlık hizmeti sunumundan duyulan memnuniyeti üst seviyelere çıkarılması amaçlanmaktadır.

Nuh Çimento Sanayi ADSM; kamu sağlığı hizmeti verme sorumluluğu içinde sağlık hizmetlerinde insan odaklı, hasta ve çalışan memnuniyeti esas alan yönetim anlayışı ile sunmanın yanı sıra etkin, etkili ve hakkaniyet içinde sorunlara uygun çözümler üretmeyi kendine misyon edinmiştir.

Nuh Çimento Diş Hastanesi; sağlık hizmetlerinde güven duyulan ve tüm yurtta referans olarak gösterilen bir kurum olmayı kendine vizyon edinmiştir.

Kartepe Diş Hastanesi; misyon ve vizyonu paralelinde Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinin bulunduğu şartları iyileştirerek, sahip olduğu teknik donanımını üst seviyeye çıkartmanın yanı sıra 26 unitlik merkezin kapasitesini yükselterek kamu yararına daha fazla hizmetin yanında sahip olduğu tıbbi cihaz donanımını, tıbbi bilgi ve beceriyi artırarak üst düzey tedavi hizmeti vermeyi hedeflemektedir.

Uzunçiftlik Diş Hastanesi, en büyük değerin insan olduğu düşüncesi ile anne karnına düştüğü andan itibaren; ırk, dil, din, mezhep, renk, uyruk gözetmeksizin insan sağlığına hizmet vermektedir. Merkez çalışanlarına değer vermek, sorunların çözümüne çalışmak ve ekip ruhu içinde sağlık kuruluşu olmayı değerleri arasında görmektedir.

Nuh Çimento Sanayi Vakfı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi; hasta odaklı, çalışan memnuniyeti ve katılımını sağlamasının yanında zamanında, doğru ve sürekli olarak kalite yönetim sistemi ile birlikte ağız ve diş sağlığı alanındaki gelişmelere uygun, sürekli iyileştirilen sağlık hizmeti sunmaktır. Hasta ve çalışan güvenliğini ve memnuniyetini temel alan ADSM; ekip ruhu ile doğru ve kaliteli sağlık hizmetini kalite politikası olarak zamanında ve güler yüzlü olarak sunmaktadır.

Nuh Çimento Diş Hastanesi

Tıbbi Birimleri

  • Evde Sağlık Hizmetleri
  • Genel Anestezi Altında Diş Tedavisi Hizmetleri
  • Genel Klinikler
  • Protetik Diş Tedavisi

Randevu MHRS Evde Sağlık Hizmeti Diş Hekimleri Tedaviler

İletişim

Adres: Emek Evler Mah. Sapanca Yolu Cad. No: 3 Kartepe / Kocaeli

Telefon: 0 262 371 51 70

Faks: +90 262 371 55 17

E-Posta: nuhadsm@hotmail.com

Web: nuhcimentoadsm.saglik.gov.tr

Nuh Çimento Sanayi ADSM

Otobüs ile Nuh Çimento Sanayi Vakfı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezine ulaşım için; İzmit yönünden, İzmit Batı Terminali 212 – 205 – 218 – 211 otobüslerle ulaşılmaktadır. Özel araçla D – 100 karayolu İzmit merkezden Adapazarı istikameti 8. kilometresinden sonra Sapanca sapağından ilk sola dönerek ulaşılmaktadır.

Harita

Hakkında hipokratist

Ayrıca Kontrol Et

Kartal Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Kartal Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Kartal Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, İstanbul İl Özel İdaresi tarafından yapılmış olup; 13 Ocak …

Bir cevap yazın