Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type
Ana Sayfa / Tıbbi Yayınevleri / Nobel Tıp Kitabevleri

Nobel Tıp Kitabevleri

Nobel Tıp Kitabevleri; tıbbi yayıncılık alanında hizmet vermek amacıyla 1974 yılında İstanbul‘da kurulmuştur.

Çalışma ilkelerini kalite, güven ve dürüstlük üzerine kurmuş olan Nobel Tıp; tıp yayıncılığı sektöründe önde gelen kitabevlerinden olarak, kaliteli hizmet ile güvene dayalı çalışma anlayışı ve dürüstlük Nobel Tıp Kitabevleri’nin ilkeleri arasında yer almaktadır.

Dünyanın önde gelen birçok yabancı yayınevinin Türkiye temsilciliğini sürdüren Nobel Tıp; merkezi İstanbul‘da olmak üzere, İzmir, Ankara, Antalya, Bursa, Elazığ ve Samsun‘da toplam 7 ilde 11 mağazası ile müşterilerine hizmet vermektedir. Nobel Tıp, kendi kurduğu dağıtım ağıyla tüm yerli ve yabancı tıbbi yayınevlerinin ürünlerini bütün Türkiye’de satışını gerçekleştirerek, okuyucularına ulaştırmaktadır.

Nobel Tıp, 5000 m2’lik matbaasında yayınlarının baskı öncesi ve sonrası aşamalarını ileri teknolojik alt yapısı ile hızlı bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Tüm hakları Nobel Tıp Kitabevlerine, ait olan 1000’in üzerinde yerli ve yabancı dillerden çeviri Türkçe eser yayınlamıştır. Stoklarında yabancı dilde yayınları Türk hekimlerine sunarak bilgiye ulaşma sürecini oldukça kısaltmıştır. Nobel Tıp, dünyada yayınlanan ve stoklarında bulunmayan ürünlerinde en kısa zamanda müşterilerine sağlamaktadır. Kitabevi, dünya üzerinde yayınlanmış 1000’in üzerinde periyodik yayının da Türkiye’ye getirilmesini, abonelik ve dağıtım işlemlerini başarıyla sürdürmektedir.

Nobel Tıp Kitabevleri Ortak Gelecek Hedefleri

  • Müşterilerinin başarılarına değer sağlamak amacıyla uluslararası kalite standartlarında yayın hizmetleri hazırlamak.
  • Kitap sektöründe, yurt içi ve yurt dışında doğru yayınlar yaparak, katma değer çözümler sunan, tıp alanında yeni gelişmeleri yakından takip eden, değişimi yönlendirerek müşteri memnuniyetini üst düzeylerde tutan, yerli ve yabancı iş ortaklarının tercih ettiği, tıp yayıncılık sektöründe bir dünya şirketi olmak.
  • Nobel Tıp Kitabevleri, vizyon ve misyonunu gerçekleştirmek amacıyla izleyeceği stratejileri belirlerken tüm çalışanlarının uyacağı kurumsal değerlerini de tanımlamaktadır. Her bir çalışanı için vazgeçilmez olan bu değerler sunan Nobel Tıp, çalışanlarının aynı zamanda özümsedikleri birer iş ve yaşam biçimi kuralı olarak belirlemiştir. Sürekli gelişim için çalışanlarına ve teknolojiye yatırım yapmak, şirket politikasının ayrılmaz bir parçası olarak görmektedir. Müşterilerinin, ihtiyaçları ve beklentileri doğrultusunda talep etmeden önce, şirket bunları saptayıp giderme yönünde çaba göstermeyi kendine hedef belirlemiştir.

Nobel Tıp Kategorileri

Cerrahi Tıp Bilimleri

Dahili Tıp Bilimleri

Temel Tıp Bilimleri

Öğrenci Kitapları

Diğer Tıp Alanları

  • Alternatif Tıp
  • Diş Hekimliği
  • Hemşirelik
  • Sözlükler
  • Tıbbi Araştırma, Yayın Hazırlama
  • Türkçe Diğer Bölümler
  • Veteriner Hekimlik
İletişim

Adres: Millet Caddesi No: 111 PK.34104 Çapa, Fatih / İstanbul

Telefon: 0 212 632 83 33

Faks: 0 212 587 02 17

E-Posta : destek@nobeltip.com

Web: nobeltip.com

Hakkında hipokratist

İlgili Konular

Akademisyen Yayınevi

Akademisyen Yayınevi

Akademisyen Yayınevi akademik alanlarda yayın çıkarmak amacıyla 24 Şubat 2011 tarihinde Yenişehir Ankara‘da kurulmuştur. Yayınevi akademik …