Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Ana Sayfa / Tıbbi Görüntüleme Merkezleri / Net Tıbbi Görüntüleme Merkezi

Net Tıbbi Görüntüleme Merkezi

Net Tıbbi Görüntüleme Merkezi, ağız, çene, yüz bölgesi ve çevre dokularının görüntüleme hizmeti vermek amacıyla Radyolog Dr. Zeki Eryılmaz tarafından 1997 yılında Ankara’da kurulmuştur.

Net Tıbbi Görüntüleme Merkezi

2007 yılından itibaren teknolojik alt yapısını deneyimleri ile birleştirerek İstanbul hekimlerine hizmet vermeye başlayan görüntüleme merkezi; radyoloji uzmanı tarafından kurulan ve hizmet veren ilk maksillofasiyal adı verilen ağız, çene, yüz bölgesi ve çevre dokularının görüntüleme merkezi olup, maksillofasiyal bölgede hizmet veren tüm hekimlerin yanı sıra; diş hekimlerine en iyi sonuçları verebilmek için bünyesinde oral diagnoz adı verilen ağız içi teşhis uzmanları ile çalışmaktadır.

Net Tıbbi Görüntüleme Merkezi, teknolojik alt yapısı, ahlak ve kalite ile beraber; bilimsel yaklaşımları tüm değerlerin üzerinde tutarak vizyon edinmiş yapısıyla 3 Boyutlu Hacimsel Tomografi, implant planlama, implant kılavuzu ve biyomodelleme hizmetlerini bir arada sunan ilk radyoloji tanı merkezlerinden biridir.

Net Tıbbi Görüntüleme, kuruluşundan itibaren tüm bilgi birikimi ile Diş Hekimleri, Kulak Burun Boğaz, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi uzmanları ve hastalara Maksillofasiyal bölgede yeni görüntüleme teknikleri ile hizmet sunmaktadır.

Hizmetleri

Diş Hekimliği

  • İmplant Planlaması
  • Cerrahi Planlama
  • Ortodontik ve Ortognatik Tedavi Planlama

Kulak Burun Boğaz

  • PNS incelemeleri
  • Baş – Boyun İncelemeleri
  • Orta Kulak İncelemeleri
  • TMJ İncelemeleri
  • Navigation ile Ameliyat

Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi

İletişim

Adres: Büyükçiftlik Sok. No: 12/1 Nişantaşı, Şişli / İstanbul

Telefon: 0 212 231 75 31

Faks: 0 212 231 76 31

E-Posta: bilgi@nettibbi.com.tr

Web: www.nettibbi.com.tr

Hakkında hipokratist

Ayrıca Kontrol Et

Maçka Emar

Maçka Emar

Maçka Emar; tıbbi görüntüleme hizmetleri vermek amacıyla Maçka, Beşiktaş ilçesi İstanbul‘da 1988 yılında hizmet vermeye …

Bir cevap yazın