Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Yeni
Ana Sayfa / Sağlık Sendikaları / Merkez Sağlık ve Sosyal Hizmet Çalışanları Sendikası

Merkez Sağlık ve Sosyal Hizmet Çalışanları Sendikası

Merkez Sağlık ve Sosyal Hizmet Çalışanları SendikasıMerkez Sağlık Sen; sağlık çalışanlarının haklarını savunmak için 6 Ocak 2015 tarihinde Süleymanpaşa, Tekirdağ’da kurulmuştur.

Merkez Sağlık Sen; Türkiye’de yürütülen sağlık politikaları ile birlikte sağlık çalışanları üzerinde bulunan siyasi düzenlerin ve oluşumlarından uzak olarak; üye ve destekçilerinin yönetim ve denetim süreçlerinde etkin kılarak Sağlık Sendikaları arasında merkeziyetçiliği güçlendirmeyi hedeflemektedir.

Merkez Sağlık Sen; kültürel çoğulculuğa ve farklılıklara karşı saygı ve hoşgörü geliştirerek; otoriter yönetim uygulamalarının karşısında engellenmiş ve ötekileştirilmiş çalışanların yanında idareler arasındaki farkları kapatma ve hesap sorulabilirliği gerçekleştirmek adına duruşunu tüm ülke ve kesimlere göstermeyi amaçlamaktadır.

Merkez Sağlık ve Sosyal Hizmet Çalışanları Sendikası; siyasi hesaplaşma ve menfaatten uzakta, üyeleriyle birlikte hareket etmek adına ve sağlık çalışanlarının haklarını yerinde de savunmak için diğer hizmet kolu olan Merkez Büro Sen ile birlikte üye kabulüne devam etmektedir.

Merkez Sağlık Sen üye olan çalışanları adına; tüm haklarını savunmak ve geliştirmek için toplu olarak toplantı ve görüşmelere katılmasının yanı sıra, toplantılarda sağlık çalışanları adına görüşleri ile hak talep ederek karar alma yetkilerine sahip olarak; yetkileri ile çalışanlarının hak ve çıkarlarını hızlı, verimli ve düzenli şekilde savunmaktadır.

İletişim

Adres: Ertuğrul Mah. Peştemalcı cad. Neşe Şener İş Hanı No: 19/2 PK: 59100 Süleymanpaşa / Tekirdağ

Telefon: 0 543 515 04 28

E-Posta: info@merkezsagliksen.wordpress.com

Web: merkezsagliksen.wordpress.com

Hakkında hipokratist

Ayrıca Kontrol Et

Genel Sağlık - İş

Genel Sağlık – İş

Genel Sağlık – İş – Genel Sağlık ve Sosyal Hizmet Kolu Kamu Çalışanları Sendikası; 14 …

Bir cevap yazın