Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Ana Sayfa / Hastaneler / Memorial Diyarbakır Hastanesi

Memorial Diyarbakır Hastanesi

Memorial Diyarbakır Hastanesi Memorial Sağlık Grubu‘nun yedinci hastanesi olarak Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde gerçekleştirilen ilk yatırım olarak 2011 yılında Diyarbakır’da kurulmuştur.

Memorial Diyarbakır Hastanesi

Memorial Diyarbakır Hastanesi, 2020 yılı itibariyle 14 bin metrekarelik kapalı alan, 141 yatak kapasitesi ile hizmet vermektedir. 20 genel yoğun bakım, 23 yenidoğan ve 5 koroner yoğun bakım ve 6 ameliyathanesi mevcut olan Memorial Diyarbakır; hastaların ihtiyaçları düşünülerek, modern tıp mimarisine göre hazırlanmış hasta odaları, suit ve engelli hastalar için de odalar bulunmaktadır.

Etik ve kaliteli sağlık hizmetleri sunmayı amaçlayan Memorial Diyarbakır Hastanesi; akademik kadro, uzman sağlık personeli, ileri teknolojik altyapısı ve hasta konforuna yönelik tasarımı ile öne çıkmaktadır. Poliklinik bekleme noktaları başta olmak üzere; hastaların rahatlıkla sağlık hizmeti alabilecekleri odalar, konfor ayrıcalığı ile süitler ve engelli hastaların ihtiyaçlarına yönelik özel olarak düzenlenmiş bölümleri ile ileri tıp mimarisine sahip bir hastane olarak hizmet vermektedir.

Memorial Diyarbakır Hastanesi Hizmetleri

Özellikli cerrahiler ve tıbbi bölümleri tek çatı altında bir araya getiren Memorial Diyarbakır Hastanesi, hastalarına, multidisipliner yaklaşım ve konsey kararı felsefesi ile bir tedavi planı sunmaktadır.

Memorial Diyarbakır‘da; Tıbbi Onkoloji, Radyasyon Onkolojisi, Nükleer Tıp, Pet-CT,  Üroloji, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Ortopedi ve Travmatoloji, Beyin ve Sinir Cerrahisi branşlarında ve yoğun bakımlarda hizmet vermektedir.

Memorial Sağlık Grubu, dünyanın 92 ülkesinden hasta kabul etmekte olup; Memorial Diyarbakır özellikle Ortadoğu ve çevre ülkelerden yabancı hastalara da hizmet sunmaktadır.

Memorial Diyarbakır, havaalanına yakınlığı ve merkezi konumu açısından stratejik bir noktada yer alan Diclekent’de bulunmaktadır. Yalnızca Diyarbakır ve ilçeleri değil; Batman, Mardin, Şanlıurfa, Adıyaman, Elazığ, Bingöl, Muş, Bitlis, Şırnak, Van, Siverek, Viranşehir gibi yakın il ve ilçeler ile yurt dışından gelen hastaların ulaşabileceği bir konuma sahiptir.

Memorial Diyarbakır, SGK anlaşmalı bir hastane olarak tüm branşlarda, SSK, Emekli Sandığı, Bağ-Kur ve devlet memurlarına hizmet vermektedir. Özel sağlık sigortalı hastalar için de sigorta anlaşmaları bulunmaktadır.

İletişim

Adres: Peyas Mah. Fırat Bulvarı No: 12 Diclekent / Diyarbakır

Telefon: 0 412 314 66 66

Çağrı Merkezi:444 7 888

Web: www.memorial.com.tr

Hakkında hipokratist

Ayrıca Kontrol Et

Kolan Hastaneler Grubu

Kolan Hastaneler Grubu

Kolan Hastaneler Grubu, sağlık sektöründe hizmet vermek amacıyla Kolan Tıp Merkezi olarak 1997 yılında İstanbul’da …