Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type
Ana Sayfa / Hastaneler / Memorial Diyarbakır Hastanesi

Memorial Diyarbakır Hastanesi

Memorial’in 8’inci hastanesi olarak 2011’de hayata geçirilen Memorial Diyarbakır Hastanesi, grubun Güneydoğu Anadolu Bölgesi’ndeki ilk yatırımıdır.

Memorial Diyarbakır, 14 bin metrekarelik kapalı alanda, 141 yatak kapasitesi ile hizmet vermektedir. Genel yoğun bakımda 20, yenidoğan yoğun bakımda 23, koroner yoğun bakımda 5 yatağı ve 6 ameliyathanesi mevcut olan Memorial Diyarbakır Hastanesi, hastaların her türlü ihtiyacı düşünülerek, modern tıp mimarisine göre hazırlanmış hasta odalarının yanı sıra, suit ve engelli hastalar için de odalar bulunmaktadır.

Memorial Diyarbakır Hastanesi Hizmetleri

Memorial Diyarbakır‘da; Tıbbi Onkoloji, Radyasyon Onkolojisi, Nükleer Tıp, Pet-CT,  Üroloji, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Ortopedi ve Travmatoloji, Beyin ve Sinir Cerrahisi branşlarında ve yoğun bakımlarda hizmet vermektedir.

Dünyanın 92 ülkesinden hasta kabul eden Memorial Sağlık Grubu, Memorial Diyarbakır Hastanesi ile özellikle Ortadoğu ve çevre ülkelerden yabancı hastalara da hizmet sunmaktadır.

Memorial Diyarbakır Hastanesi, havaalanına yakınlığı ve merkezi konumu açısından stratejik bir noktada yer alan Diclekent’de bulunmaktadır. Yalnızca Diyarbakır ve ilçeleri değil; Batman, Mardin, Şanlıurfa, Adıyaman, Elazığ, Bingöl, Muş, Bitlis, Şırnak, Van, Siverek, Viranşehir gibi yakın il ve ilçeler ile yurtdışından gelen hastaların ulaşabileceği bir konuma sahiptir.

Memorial Diyarbakır, SGK anlaşmalı bir hastane olarak tüm branşlarda, SSK, Emekli Sandığı, Bağ-Kur ve devlet memurlarına hizmet vermektedir. Özel sağlık sigortalı hastalar için de sigorta anlaşmaları bulunmaktadır.

İletişim

Adres: Peyas Mah. Fırat Blv. No:12, Diclekent / Diyarbakır

Telefon: 0 412 314 66 66

Çağrı Merkezi:  444 7 888

Web: www.memorial.com.tr

Hakkında hipokratist

İlgili Konular

Karabük Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Karabük Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Karabük Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi; Karabük Devlet Hastanesi adı ile 1967 yılında 50 yatak …