Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Ana Sayfa / Tıbbi Görüntüleme Merkezleri / Konrad Görüntüleme Merkezi

Konrad Görüntüleme Merkezi

Konrad Görüntüleme Merkezi; tıbbi görüntüleme ve teşhis amacıyla Radyoloji Uzmanı Dr. Kadri Yazal tarafından 1997 yılında İzmit, Kocaeli‘nde kurulmuştur.

Konrad, kurulduğu günden günümüze kadar, tıbbi cihazlarını modern teknolojinin tüm imkanlarını kullanarak büyük ölçüde yenilemesi; bununla birlikte tıbbi görüntüleme ile doğru teşhisin önemini hastalarına kuruluş amacına uygun olarak yansıtmaktadır. Hasta memnuniyetini temel ilke olarak belirleyen Konrad; doktor yönlendirmesi veya genel kontrol amaçlı Check-Up için doğrudan hasta kabul etmesinin yanı sıra haftanın altı günü hizmet vermektedir.

Konrad Görüntüleme Merkezi, hizmetlerine hasta rahatı ve konforu başta olmak üzere; çağdaş, modern ve alanındaki tüm sertifikalara sahip cihazlarıyla tıbbi görüntüleme işlemlerini, aynı zamanda mesleki deneyimleriyle birleştirerek, yenilikçi ve ilerici hizmet anlayışıyla sürdürmektedir.

Konrad Görüntüleme Merkezi

Hizmetleri

Konrad, kapalı alanda kalma korkusu olan hastalar için ayrıca tasarlanmış Siemens Magnetom Concerto marka cihazında; yumuşak dokularda ve beyin-omurilik görüntülenmelerinde yüksek görüntüleme kapasitesiyle hizmet vermektedir. Merkezde, General Electric marka Renkli Doppler cihazıyla; batın organları, yumuşak doku, meme, tiroid, göz, testis, gebelik incelemelerinin yanında bebek kalça eklemi, karotis, kol ve bacak damar hastalıkları ile aynı zamanda derin ven trombozu, varis, venöz yetmezlik, anevrizmalar, diyaliz şantları ve varikosel incelemeleri yapılmaktadır. Ayrıca ultrasonografi eşliğinde; tiroid, meme, tükürük bezleri, lenf nodülleri ve diğer yumuşak dokular için ince iğne aspirasyon biyopsisi yapılmaktadır. Merkezde aynı zamanda radyolojide yaygın olarak kullanılan; normal röntgene kıyasla filtre edilmiş x ışınları ve küçük odak boyutu sayesinde detaylı çözünürlüğü ile birlikte yüksek görüntüler elde eden Mammografi yapılmaktadır.

Ayrıca görüntüleme merkezinde, diş hekimliğinde teşhis ve tedavi planlaması için sıklıkla kullanılan; 3 boyutlu incelemelerin gerekli olduğu durumlarda panoramik radyografiler kullanmaktadır. Merkezde, beyin-omurilik, boyun, akciğer, batın içi patolojiler, göz, yumuşak doku ile eklemler ve kemikler başta olmak üzere; birçok vücut bölgesinde hastalıkların teşhisinde kullanılan General Electric marka Spiral Bilgisayarlı Tomografi cihazı bulunmaktadır. Konrad; aynı zamanda HisterosalpingografiHSG adı verilen ilaçlı rahim filmini radyografik yöntemlerle incelenmesini sağlamaktadır. Merkezde ayrıca kemik yapılar, akciğer, paranazal sinüsler, sindirim sistemi ve üriner sistemin yanı sıra; yemek borusu, mide ve kalın barsak incelemeleri Siemens marka CR Röntgen cihazıyla yapılmaktadır.

  • Açık MR – EMAR
  • CR Mammografi
  • Dental
  • Direkt ve Endirekt CR Röntgen
  • Histerosalpingografi – HSG
  • Renkli Doppler Ultrasonografi
  • Spiral Bilgisayarlı Tomografi
İletişim

Adres: Ömerağa Mah. Cemil Karakadılar Cad. No: 8/A PK: 41200 İzmit / Kocaeli

Telefon: 0 262 323 03 00

Mobil: 0 533 777 99 39

E-Posta: info@konradgoruntuleme.com.tr

Web: www.konradgoruntuleme.com.tr

Çalışma Saatleri

Pazartesi – Cuma: 9:30 – 16:00

Cumartesi: 9:30 – 15:00

Pazar: Kapalı

Hakkında hipokratist

Ayrıca Kontrol Et

Radyoemar Görüntüleme Merkezi

Radyoemar Görüntüleme Merkezi

Radyoemar Görüntüleme Merkezi; radyoloji hizmeti vermek amacıyla Zuhuratbaba, Bakırköy‘de hizmet vermeye başlamıştır. Radyoemar Görüntüleme Merkezi; …

Bir cevap yazın