Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Ana Sayfa / Tıbbi Yayınevleri / Hipokrat Kitabevi

Hipokrat Kitabevi

Hipokrat Kitabevi; tıp kitapları satmak ve yayınevi hizmeti vermek amacıyla 2008 yılında Ankara‘da kurulmuştur.

Hipokrat Kitabevi

Yayınevi, öncelikli olarak; sağlık ve tıp kitapları, mesleki sınavlara hazırlık, yabancı dil, bilgisayar, teknik, eğitim bilimleri, hukuk, ders kitapları, sözlükler ve okuma kitapları alanları olmak üzere ağırlıklı online kitap satışı yaparak faaliyetlerine devam etmektedir. Hipokrat yayınevi olarak bir çok özgün ve çeviri eseri okurlarının hizmetine sunmuş olup; Ankara‘da okurlarına hizmet veren mağazadır.

Yayınevi, telif hakları çerçevesinde; kuruluşundan günümüze kadar konusunda başarı sahibi ve tanınmış akademisyen, eğitimci ve yazarlarla çalışmalar yürütmekte olup; güvene dayalı işbirliği ile özellikle tıp ve günümüz üniversite ve mesleki sınavlara hazırlık kitaplarının hazırlanmasında üniversite öğrencileri ve akademisyenlere kaynak yaratmaktadır. Türkiye’de Hipokrat Kitabevi bünyesinde 200’ün üzerinde kitabın yayın ve satışını gerçekleştiren öncü yayınevlerinden biri olarak kabul edilmektedir.

İnternet üzerinden üyelik sistemiyle perakende satışlar yapan yayınevi kendi kitaplarını ilk elden okurlarına uygun fiyatlarla ulaştırmaktadır. Yayınevi kendi yayınları dışında; Türkiye ve dünyadaki klasikler başta olmak üzere, popüler yeni eserleri takip etmekte, satışa sunduğu yerli ve yabancı, eser yelpazesini geniş ve güncel tutma yönünde çalışmalarına devam etmektedir.

Tıp Kitapları
  • Beyin ve Sinir Cerrahisi Kitapları
  • Mikrobiyoloji Kitapları
  • Türkçe Tıp Kitapları
  • Yabancı Dil Tıp Kitapları
  • Fizyoterapi Kitapları
  • Ergoterapi Kitapları
  • Sağlık ve Spor Kitapları
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Kitapları
  • Tıp Sözlükleri
İletişim

Adres: Süleyman Sırrı Caddesi No: 16/2 Sıhhiye / Ankara

Telefon: 0 312 433 03 05

Mobil: 0 549 860 29 46

Faks: 0 312 433 03 15

Facebook: hipokratkitabevi

İnstagram: hipokratkitabevi

E-Posta: bilgi@hipokratkitabevi.com

Web: www.hipokratkitabevi.com

Hakkında hipokratist

Ayrıca Kontrol Et

Ema Tıp Kitabevi

Ema Tıp Kitabevi

Ema Tıp Kitabevi; tıp, hemşirelik, diş hekimliği, veterinerlik, sağlık bilimleri alanlarında yayınlar yapmak amacıyla 2014 …