Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Ana Sayfa / İlaç Firmaları / Haver Farma İlaç

Haver Farma İlaç

Haver Farma İlaç; sağlık sektöründe kamu hastaneleri ile özel hastanelerin serum ve ilaç ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla 2009 yılında İstanbul’da kurulmuştur.

Haver, Türkiye’de sürekli büyüyerek tedavi hizmeti veren kurumların ilaç ve serum ihtiyaçlarını; kurumsallaşma açısından sürekli olarak gelişme gösteren, yeniliklere açık, insan değerlerine saygılı, ilaç sektörünün gelişmesine ışık tutacak bir yapı içinde olmaya gayret gösterecek bir anlayışla oluşumunu devam ettirmeyi hedefleyen bir ilaç firmasıdır.

Firma 2009 yılında faaliyetlerine başlamış, kendi uzman ekibiyle kurumsallaşmaya başlamış ve kaliteli hizmet anlayışını, uygun fiyatlara sunmayı kendine prensip edinerek bu doğrultuda çalışmalarını sürdürmekte ve gelecek için öncü projeleri bulunan bir şirket olma özelliğini korumayı amaç edinmiştir.

Haver Farma İlaç, Türkiye’nin dünya standartlarına sahip olan köklü ilaç üreticileri ile işbirliği yapmaktadır. Partnerleri, Sağlık Bakanlığı mevzuat ve yönetmelikleri ile yürürlükte olan güncel İyi Üretim Uygulamaları (GMP) kurallarını benimseyerek yerli ve yabancı ilaç sektörüne hizmet veren uluslararası düzeyde kabul görmüş üreticilerle çalışmaktadır.

Kalite Politikası

Haver, toplum sağlığına ve insana verdiği değer kuruluş ilkesi olarak belirlemiş olup; tüm faaliyetleri süresince etik kurallara ve yasalara uygun hizmet sunma, müşterilerinden gelen talepleri kısa süre içinde değerlendirip, bu talepleri müşteri memnuniyeti odaklı bakış açısıyla karşılayarak, konusunda uzman kadrosu ile etkili lojistik hizmet veren bir şirket olmayı kalite politikası olarak kendine belirlemiştir.

Hizmet Politikası

Haver, işbirlikçileri için yeni faaliyet bölgeleri tespit ederek, faaliyet verdiği bölgelerdeki pazar payını arttırma, ihracat yapılacak ülkelerin ilaç ruhsatlandırma mevzuatlarını detaylı inceleyip ve üreticilerine gerekli bildirimlerde bulunmaktadır. İlaç ruhsatlandırma sürecinde üreticilerine danışmanlık hizmeti sunarak; müşterilerinin talep ettikleri ürünleri kısa süre ve ekonomik açıdan tedarik etmektedir. Firma, ihraç edilen ürünlerin yurt dışı promosyon ve tanıtım malzemelerinde danışmanlık desteği sunmaktadır. Konusunda uzman kadrosu ile ruhsatlandırma alanında ulusal ve uluslararası güncel yönetmelikleri ve yayınları takip etmek ve ruhsatlı ürün portföyünü genişletmektedir.

Servis Politikası

Şirket pazarlama ve hizmet faaliyetlerinin yanında ürün ruhsatlandırma konusunda uzman kadrosuyla, ruhsatına sahip olduğu ürün portföyünü arttırmakla birlikte; ürünlerin üretim aşamalarında aktif olarak yer almaktadır. Türkiye’nin 12 bölgesinde ve dış pazarda; üretim, pazarlama ve satış aşamalarında tıbbi teknolojiye ayak uydurarak, dünya standartlarında ürün ve hizmet portföyü sunmaktadır. Çalışanlarına ve çevreye verdiği değer ile sürekli olarak büyüyerek, gelecek için öncü projeler geliştirerek, yurt içi ve yurt dışı pazar payını arttırabilmek için çalışmalarına devam etmektedir.

Haver Farma İlaç Ürünleri

Parenteral Solüsyonlar

 • Analjezik
 • Anestezik
 • Antibiyotik
 • Antiemetik
 • Antienfektif
 • Antikoagülan
 • Kardiyovasküler
 • Mukolitik
 • Sedatif
 • Spazmolitik

Non-Steril Ürünler

 • Batokan Çözelti
 • E.S. Enema Tıbbi Laksatif Lavman
İletişim

Adres: Kavacık Acarkent Mah. 46 Sok. No: 20-21 B-742 PK. 34776 Beykoz / İstanbul

Telefon: 0 216 324 38 38

Mobil: 0 530 264 73 47

Faks: 0 216 317 04 98

E-Posta: info@haver.com.tr

Web: www.haver.com.tr

Hakkında hipokratist

Ayrıca Kontrol Et

İlaç Firmaları

İlaç Firmaları

İlaç Firmaları tüm ilaç ürünlerinin, uluslararası düzeyde kabul görmüş iyi üretim standartlarına uygun, güvenilir kalitede …