Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Ana Sayfa / Tıp ve Sağlık Kitapları / Harty Klinik Uygulamada Endodonti

Harty Klinik Uygulamada Endodonti

Harty Klinik Uygulamada Endodonti; Bun San Chong‘ın editörlüğü, Prof. Dr. Bahar Özçelik‘in çeviri editörlüğünde 2019 yılında Güneş Tıp Kitabevlerinden çıkmıştır.

Bun San Chong‘ın editörlüğü ve uluslararası uzmanlardan oluşan ekip ile güncel endodontik uygulamaların bilimsel temelinin yanı sıra; ne yapılacağı, ne zaman ve nasıl yapılacağı konusunda uygulamalı tavsiyeleri içermektedir.

Önceki baskıların pratikliği ve kullanışlılığını koruyan; kitabın yeni baskısı, endodontik alanındaki son gelişmeleri kapsayacak şekilde gözden geçirilmiş ve güncellenmiştir.

Diş hekimliğinde lisans öğrencileri ve endodontide uzmanlık eğitimine devam etmekte olanlar için genişletilmiş beceriler de dahil olmak üzere, tüm bölümlerin; teşhisi ve tedavi planlamalarından süt dişlenmesi, travma, endodontik, periodontal ve sistemik hastalıklar arasındaki ilişkinin yönetimine kadar tüm alanlarda en son klinik ve bilimsel gelişmeleri yansıtmaktadır.

Tartışma alanları açıklanırken yeri geldiğinde enfeksiyon kontrolü, farmakolojik gelişmeler ve ağrı yönetimi konuları da gözden geçirilmiştir.

Harty Klinik Uygulamada Endodonti kitabı; öğrenmeyi güçlendirebilmek yardımcı olabilmek için çok çeşitli soru MCQS ve klinik vakaları içeren çevrimiçi bir soru bankasına erişimi içermektedir. Kitapta, Gray’in Anatomi kitabının çizim ekibi tarafından çizilmiş, çoğunluğu daha önce yayınlanmamış 80’in üzerinde renkli çizim ile 350 fotoğrafın olduğu zengin görseller bulunmaktadır. Kontrol listesi görevi gören öğrenme çıktıları ve özet kutuları içeren yararlı öğretici içerikler bulunmaktadır.

Klinik Uygulamada Endodonti baskılarında; diş hekimliği lisans öğrencileri ve endodonti becerilerini artıranların yanı sıra; uzmanlık eğitimi hedefleyen ve mesleki gelişim kursları alan ya da bilgilerini güncel olarak tutmayı amaçlamakta olan genel diş hekimleri için alanın detaylı kapsamını sağlamaktadır.

Harty Klinik Uygulamada EndodontiKitap: Harty Klinik Uygulamada Endodonti

Editör: Bun San Chong

Çeviri Editörü: Prof. Dr. Bahar Özçelik

Kategori: Diş Hekimliği, Temel Tıp Bilimleri

Sayfa Sayısı: 352

Baskı Yılı: 2019

Dil: Türkçe

Yayınevi: Güneş Tıp Kitabevleri

Hakkında hipokratist

Ayrıca Kontrol Et

Hamse-i Şanizade

Hamse-i Şanizade

Hamse-i Şanizade veya Kanun-ı Şanizade; Şanizade Mehmet Ataullah Efendi tarafından 1820 yılında yazılmış Osmanlı Devleti’nde …